Haber Isparta’da Katliam Gibi Kaza!

Konu, 'İş Kazası Haberleri' kısmında merve3535 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. merve3535

merve3535 TÜİSAG Üyesi

Kaza saat 07.15 sıralarında Yalvaç’ın Balkonak Köyü’ne 2 kilometre uzaklıktaki meydana geldi. Yalvaç’tan Gelendost’a elma toplama işinde çalışanları götüren ve sürücünün kimliği henüz öğrenilemeyen 42 D 0881 plakalı minibüs, virajlı yolda şarampole yuvarlandı. Kazada ilk belirlemelere göre 16 kişi öldü, 26 kişi de yaralandı.

Yalvaç ve Isparta’dan kaza yerine sağlık ekipleri ve ambulanslar sevk edildi.

KAYMAKAM’DAN AÇIKLAMA

Yalvaç Kaymakamı Ahmet Altıntaş, yaptığı açıklamada, ilçenin Balkonak mevkisinde Akşehir’den Gelendost’a elma toplamaya giden işçileri taşıyan midibüsün ilk belirlemelere göre freninin boşalması sonucu yol kenarında istinat duvarına çarpıp yan yattığını belirtti.

Altıntaş, kazada ilk belirlemelere göre 15 kişinin öldüğünü, 27 kişinin de yaralandığını kaydetti.

DHA – AA
    sozcu.com.tr

2. Serçin YAPRAK

Serçin YAPRAK TÜİSAG Üyesi

İşçileri Taşıyan Minibüs Devrildi: 15 Ölü

1.jpg

Isparta'nın Yalvaç ilçesinde minibüsün şarampole yuvarlanması sonucu ilk belirlemelere göre, 15 kişi hayatını kaybederken, çok sayıda kişi de yaralandı.

http://videocdn.internethaber.com/2014-10/YASAM_31102014_KATL.mp4

Isparta'nın Yalvaç ilçesinden Gelendost'a işçileri taşıyan 42 D 0881 plakalı minibüs, virajlı yolda sabah saat 07.00 sıralarında takla atarak devrildi. Kazada ilk belirlemelere göre 15 kişi hayatını kaybederken, çok sayıda kişi de yaralandı. Yaralılardan 2'si Akşehir, diğer yaralılar ise Şarkikarağaç ve Yalvaç'a sevk edildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Kaynak: IHA

3. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

4. Gamze

AYYILDIZ_TOROS_20141101_1.jpgAYYILDIZ_TOROS_20141101_5.jpg

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Gamze

6. Gamze

9_EYLUL_IZMIR_20141103_1.jpg9_EYLUL_IZMIR_20141103_7.jpg

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica