Istanbulda Osgb Arayışı

Konu, 'Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri (OSGB) Hakkında' kısmında SEG tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. SEG

SEG TÜİSAG Üyesi

Merhaba,
    İstanbulda anadolu yakasında, tercihen ümraniye-kadıköy civarında bulunan , hizmeti kaliteli bir OSGB arıyorum. göstermelik imza atacak değil, gerçekten iş yapacak kişiler.
    daha önce osgblerden hizmet almış arkadaşlarımdan önerilerini alabilir miyim?
    osgblerde çalışan arkadaşlarım sanırım kendileri objektif olamayacaklardır :) herkes kendisininkini beğenir,
    ama önceden osgblerde çalışan veya hizmet almış ya da bilgisi olan araştırmış arkadaşların yorum yapmalarını özellikle rica ediyorum.

2. crimson

crimson TÜİSAG Üyesi

kaliteli hizmet istiyorsan bence bireysel anlaşma yapmalısın öncelikle....ucuz etin yahnisi misali....hem ucuz hem iyi iş istiyorsunuz...ikisini birlikte bulursan benide bilgilendir....:=)

3. SEG

SEG TÜİSAG Üyesi

Kısa dönemli hizmet alınacak , bazı nedenlerden ötürü proje bazlı da gösteremiyorum . ancak hizmet satınalma sözleşmesi yapabilirim yani karşımdaki şirket olmalı. bireysel biri kendi şirketi olsa da tam zamanlı bu şekilde çalışmaz arkadaşım.
    yoksa merak etme ben de biliyorum bunları.

4. SEG

SEG TÜİSAG Üyesi

ayrıca bak bakalım yukarıda ucuz yazıyor mu?
    tam zamanlı uzmanda, araya OSGB karı girince ne kadar ucuz olabilir ki? normalde alabilecek olsam kadroya birini aldırıp, çok daha ucuza alabilirim hizmeti.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. menbasuyu

menbasuyu TÜİSAG Üyesi

OSGB ler ne kadar işi bilmeyen adam varsa topladı. C sınıfı var mı var gel başla.

6. muharrem cengiz

muharrem cengiz TÜİSAG Üyesi

hangi iş veya hangi sektöre hizmet almak için OSGB arıyorsunuz

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. SEG

SEG TÜİSAG Üyesi

benim için deneyimsiz olması önemli değil, bizde deneyim edinmesini sağlayabiliriz. tek uzman olmayacak. merkezi bir birim de var.

otomotiv sektörü

8. menbasuyu

menbasuyu TÜİSAG Üyesi

Sevecen hanım biz bu hizmeti veriyoruz

9. mehmet.akgul

mehmet.akgul TÜİSAG Üyesi

Sevecen Hanım Selamlar.
    Mailinizde belirtmissiniz ama igilenirseneniz biz Avrupa yakası Kocamustafa Paşa semtinde yeni kurulmakta olan bir OSGB'yiz . mka50@yahoo.com adresi ile ulaşabilirsiniz

İyi çalışmalar

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica