Işyeri Hekimliği Ve Iş Güvenliği Uzmanlığı Eğitici Belgesi Hakkında

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında' kısmında ORHAN hc tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

  1. ORHAN hc

    ORHAN hc TÜİSAG Üyesi



    Değerli yetkili;
    18 mayıs 2013 tarihli isg sınavından 78 puan alarak c sınıfı iş güvenliği uzmanı oldum. 15 yıllık teknik öğretmenim. 2004-2008 yılları arasında toplam 4 tam yıl 8 yarıyıl istanbul kültür üniversitesi MYO bünyesinde Elektronik bölümünde öğretim görevlisi olarak Elektronik derslerine ve bu derslerin içinden 2 yarıyıl Elektronik ölçme ve işgüvenliği dersinede girdim bunu üniversitenin rektörlüğünden onaylayabilirim. Benim sorum şu?
    iş güvenliği uzmanlığı eğitici belgesi alabilmem için,
    resmi gazete Tarihi: 29.12.2012 resmi gazete Sayısı: 28512
    İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARININ GÖREV, YETKİ, SORUMLULUK VE EĞİTİMLERİ HAKKINDA YÖNETMELİĞİN madde 29 5-b bendinde yazan " Mühendis, mimar, fizikçi, kimyager ve teknik öğretmenler ile hukuk ve tıp fakültelerinden mezun olanlardan üniversitelerde Genel Müdürlükçe ilan edilen eğitim programlarına uygun en az dört yarıyıl ders veren öğretim üyelerine, başvurmaları halinde," demektedir burada kastedilen eğitim programları hangisidir. Bu şartlar altında Bende bu belgeyi alabilirmiyim?

    ilginiz için teşekkür ederim.



     
  2. ORHAN hc

    ORHAN hc TÜİSAG Üyesi



    18 mayıs 2013 tarihli isg sınavından 78 puan alarak c sınıfı iş güvenliği uzmanı oldum. 15 yıllık teknik öğretmenim. 2004-2008 yılları arasında toplam 4 tam yıl 8 yarıyıl istanbul kültür üniversitesi MYO bünyesinde Elektronik bölümünde öğretim görevlisi olarak Elektronik derslerine ve bu derslerin içinden 2 yarıyıl Elektronik ölçme ve işgüvenliği dersinede girdim bunu üniversitenin rektörlüğünden onaylayabilirim. Benim sorum şu?
    iş güvenliği uzmanlığı eğitici belgesi alabilmem için,
    resmi gazete Tarihi: 29.12.2012 resmi gazete Sayısı: 28512
    İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARININ GÖREV, YETKİ, SORUMLULUK VE EĞİTİMLERİ HAKKINDA YÖNETMELİĞİN madde 29 5-b bendinde yazan " Mühendis, mimar, fizikçi, kimyager ve teknik öğretmenler ile hukuk ve tıp fakültelerinden mezun olanlardan üniversitelerdeGenel Müdürlükçe ilan edilen eğitim programlarına uygun en az dört yarıyıl ders veren öğretim üyelerine, başvurmaları halinde," demektedir burada kastedilen eğitim programları hangisidir. Bu şartlar altında Bende bu belgeyi alabilirmiyim?



     
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş



Yandex.Metrica