İşyeri hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitici belgesine sahip kişilerin listesi

eren-ahmet

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
bu sorunuzun yanıtına ulaşabildiniz mi ? çünkü benim de benzer bir bilgiye ihtiyacım var. kurs açmayı planlıyorum ve ön çalışma yapıyorum ücretler vs. konusunda

http://www.isgkatip.com/

açılan sayfada profesyönel arama havuzundan eğiticilerin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz

zozgeshn

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
29 Aralık 2012 Tarihli Resmi Gazete
Sayı: 28512
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARININ GÖREV, YETKİ, SORUMLULUK VE EĞİTİMLERİ HAKKINDA YÖNETMELİK
A) İşyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı eğitici belgesi:
a) Pedagojik formasyona veya eğiticilerin eğitimi belgesine sahip olan;
1) En az beş yıl (A) sınıfı iş güvenliği uzmanlığı yaptığını belgeleyen (A) sınıfı iş güvenliği uzmanlarına,
2) En az beş yıllık mesleki tecrübeye sahip iş sağlığı ve güvenliği veya iş güvenliği programında doktora yapmış mühendis, mimar veya teknik elemanlara,
3) En az beş yıl teftiş yapmış iş müfettişleri ile Bakanlıkta beş yıl görev yapmış iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarına,
4) En az yedi yıl uzmanlık tecrübesine sahip, mühendis, mimar veya teknik eleman niteliğini haiz Bakanlıkta görevli çalışma ve sosyal güvenlik eğitim uzmanlarına,
5) Genel Müdürlük ve bağlı birimlerinde en az sekiz yıl görev yapmış mühendis, mimar veya teknik elemanlara,
b) Mühendis, mimar, fizikçi, kimyager ve teknik öğretmenler ile hukuk ve tıp fakültelerinden mezun olanlardan üniversitelerde Genel Müdürlükçe ilan edilen eğitim programlarına uygun en az dört yarıyıl ders veren öğretim üyelerine, başvurmaları halinde,
EK-7’deki örneğine uygun olarak düzenlenir.
B) Bu Yönetmelik kapsamında işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı eğitici belgesi sahibi olanlar, işyeri hekimliği, iş güvenliği uzmanlığı ve diğer sağlık personeli eğitim programları ile bu programlara ilişkin yenileme eğitimlerinde Genel Müdürlükçe belirlenecek müfredatta yer alan şartlara uygunluk sağlanması şartıyla görev alabilir.

merhaba ben b maddesi ile ilgili olarak birşey sormak istiyorum
b)Mühendis, mimar, fizikçi, kimyager ve teknik öğretmenler ile hukuk ve tıp fakültelerinden mezun olanlardan üniversitelerde Genel Müdürlükçe ilan edilen eğitim programlarına uygun en az dört yarıyıl ders veren öğretim üyelerine, başvurmaları halinde,

Genel müdürlüğün sayfasında ilgili eğitim programlarını bulamadım

Mete TAŞCI

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (A)
Arkadaşlar,
İşyeri hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitici belgesi alanların iletişim bilgilerini de içeren güncel listeye ihtiyacım var. Bunu nerden temin edebilirim bilgisi olan var mı? Eskiden bu bilgi internette yayınlanıyordu ancak şu anda bulamıyorum..

http://www.isgkatip.com/indexedu.php

Burada kayıtlı olanlar var

solestin

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar merhaba

Ben iş güvenliği uzmanlığı eğitici belgesi almak istiyorum. Üniversitede çalışıyorum. Doldurulması gereken örnek evraklara ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

Zlf karıca

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
ben üniversitede 11 yıldır araştuırma görevlisi olarak çalışıyorum doktoram biteli 2 yıl oluyor. . bir arkadaşım eğer elektrik ve elektronik labaratuvarlarında çalıştığımı belgeleyebilirsem eğitmenlik için müracaat edebileceğimi söylemişti. bu konunun doğruluğu var mı

eren-ahmet

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
ben üniversitede 11 yıldır araştuırma görevlisi olarak çalışıyorum doktoram biteli 2 yıl oluyor. . bir arkadaşım eğer elektrik ve elektronik labaratuvarlarında çalıştığımı belgeleyebilirsem eğitmenlik için müracaat edebileceğimi söylemişti. bu konunun doğruluğu var mı

http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=ydb

açılacak sayfada iş güvenliği uzmanlığı ve iş yeri hekimliği müfredatı dersler içerisinde size uygun olduğunu düşündüğünüz dersleri eğer 4 dönem boyunca verdiyseniz ve bu durumu rektörlükten alacağınız resmi bir yazı ile belgeleyerek yine bu sitede dilekçe ve ek belgeleri hazırlayarak İSGGM yetkilendirme daire başkanlığına göndererek belge talebinde bulunuyorsunuz uygun bulunursa eğitici belgesi düzenleniyor

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.