Işyeri Hekimliği Ve Iş Güvenliği Uzmanliği Sinavinda Başarili Olan Adaylarin Dikkatine

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında Onur ATALAY tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Onur ATALAY

Onur ATALAY TÜİSAG Üyesi

Bilindiği üzere işyeri hekimliği be iş güvenliği uzmanlığı sınavı 21 Ekim 2012 tarihinde gerçekleştirilmiş ve sonuçları ilan edilmiştir.
    (1)İlan edilen sonuçlara göre eğitim kurumlarından eğitim alarak sınava giren ve sınavda başarılı olan adaylar belge talebi başvurularını Eğitim Kurumları vasıtasıylagerçekleştireceklerdir.
    Genel Müdürlüğümüze Eğitim Kurumları tarafından gönderilecek belgeler;
    a) Adayın Bakanlığımıza hitaben yazdığı dilekçe
    b) Eğitim katılım belgesinin aslı
    c) Nüfus cüzdanı fotokopisi
    d) Diploma veya mezuniyet belgesinin noter onaylı sureti veya mezun olduğu üniversite tarafından veya eğitim aldığı eğitim kurum tarafından onaylı örneği
    e) Belge ücretine ilişkin dekont*
    NOT-1: Düzenlenen sertifikalar kişilerin eğitim kurumlarına gönderilecektir, prosedür gereğielden teslim edilemeyecektir.
    NOT-2: Tek başına eklenen yüksek lisans belgesi mevzuat gereğince yeterli değildir; mutlaka İSG ön lisans, mühendis mimar, kimyager, fizikçi veya teknik öğretmen lisans programını tamamladığınıza dair mezuniyet belgesi olması gerekmektedir.)

(2) İlan edilen sonuçlara göre bireysel olarak sınava giriş başvurusu yaparak sınava giren ve sınavda başarılı olan adaylar belge talebi başvurularını posta, kargo yoluyla veya elden teslim ederek.
    Genel Müdürlüğümüze adaylar tarafından gönderilecek belgeler;
    a) Adayın Bakanlığımıza hitaben yazdığı dilekçe
    b) Eğitim katılım belgesinin aslı
    c) Nüfus cüzdanı fotokopisi
    d) Diploma veya mezuniyet belgesinin noter onaylı sureti veya mezun olduğu üniversite tarafından veya eğitim aldığı eğitim kurum tarafından onaylı örneği
    e) Belge ücretine ilişkin dekont*
    NOT-1: Tek başına eklenen yüksek lisans belgesi mevzuat gereğince yeterli değildir; mutlaka İSG ön lisans, mühendis mimar, kimyager, fizikçi veya teknik öğretmen lisans programını tamamladığınıza dair mezuniyet belgesi olması gerekmektedir.)

muratumutakgul ve tugceguler89 bu yazıya teşekkür etti.
  2. Elif BEĞEN

Elif BEĞEN TÜİSAG Üyesi

belge ücretine ilişkin dekont??
    hangi hesaba ve ne kadar tutar ödeme yapılacak?

3. gizem 1985

gizem 1985 TÜİSAG Üyesi

ne kadar zamnda yapılacak?ne zamn yapılacak...vs

4. Onur ATALAY

Onur ATALAY TÜİSAG Üyesi

net bir açıklama olmadan bir şey söylemek çok doğru olmaz 330 lira civarı telaffuzlar var ama yinede biraz bekleyelim.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Günkut

Günkut TÜİSAG Üyesi

Eğitim aldığım kursla görüştüm harç 330 TL dedi. Hesap bilgileri açıklamada yer almamış, ilerleyen günlerde daha ayrıntılı bir açıklama gelir umarım.

6. sayanbey

sayanbey TÜİSAG Üyesi

*280TL + KDV = 330,40 TL

* Banka hesap no:

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü Hesabı
    Ziraat Bankası – Emek Şubesi
    IBAN NO: TR 8500 0100 0765 4050 8311 5007

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

reaxi ve mühendis1985 bu yazıya teşekkür etti.
  7. mühendis85

mühendis85 TÜİSAG Üyesi

sayanbey bu bilgilere nereden ulaştınız acaba

8. want2die

want2die TÜİSAG Üyesi

hoca o geçen sınav içindi. şimdi belki döner sermaye hesabı değişmiştir. ya da miktar artmıştır. resmi bir açıklama gelmeden bence parayı yatırmak riskli.

9. ikarateke

ikarateke TÜİSAG Üyesi

10. Halil42

Halil42 TÜİSAG Üyesi

sınava kaç kişi katıldı?kaç kişi başarılı oldu?bununla ilgili açıklama ya da bilgisi olan arkadaşlar var mı?

11. muratumutakgul

muratumutakgul TÜİSAG Üyesi

*280TL + KDV = 330,40 TL

* Banka hesap no:

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü Hesabı
    Ziraat Bankası – Emek Şubesi
    IBAN NO: TR 8500 0100 0765 4050 8311 5007
    Sayanbey'in de dediği gibi bu hesap numarasına yatırılcakmış bize verilen bilgiye göre de. ben bu bilgiyi eğitim aldığım kurumdan edindim. İstenildiği takdirde dilekçe örneği de gönderebilirim.

12. dregoth

dregoth TÜİSAG Üyesi

murat bey dılekce orneğınıde gonderebılır mısınız size zahmet..

13. textilercu

textilercu TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar ben egitim kurumunu aradim.onlar bana mail ile bilgi vereceklerini soylediler ve kargoyla bakanlik icin lazim olacak belgeleri gondereceklerini soylediler.

14. muratumutakgul

muratumutakgul TÜİSAG Üyesi

Buyrun buda eğitim kurumunuza BANKA DEKONTUNUN YANINDA verilecek ISLAK İMZA istenen dilekçedir.

Ekli Dosyalar:

Volcano bu yazıya teşekkür etti.
  15. ersancavdar1

ersancavdar1 TÜİSAG Üyesi

sertifikayı almak için yazılacak dilekçe örnekleri aşağıdadır,herkese kolay gelsin arkadaşlar
    İş Güvenliği Uzmanlığı dilekçe örneği
    İş yeri hekimliği dilekçe örneği

Ekli Dosyalar:

Bilal54 bu yazıya teşekkür etti.
  16. berkozcelik

berkozcelik TÜİSAG Üyesi

Seltifika tamam da ,başvurularda önümüz hep kapalı herkes tecrübe istiyor,yol gösterecek olan var mı?

17. İsmail TÜRKER

İsmail TÜRKER TÜİSAG Üyesi

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica