Işyeri Hekimliği Ve Iş Güvenliği Uzmanliği Sinavinda Başarili Olan Adaylarin Dikkatine

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında hdagdeviren tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. hdagdeviren

hdagdeviren TÜİSAG Üyesi

İŞYERİ HEKİMLİĞİ VE İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI SINAVINDA
    BAŞARILI OLAN ADAYLARIN DİKKATİNE
    Bilindiği üzere işyeri hekimliği be iş güvenliği uzmanlığı sınavı 21 Ekim 2012 tarihinde gerçekleştirilmiş ve sonuçları ilan edilmiştir.
    (1)İlan edilen sonuçlara göre eğitim kurumlarından eğitim alarak sınava giren ve sınavda başarılı olan adaylar belge talebi başvurularını Eğitim Kurumları vasıtasıylagerçekleştireceklerdir.
    Genel Müdürlüğümüze Eğitim Kurumları tarafından gönderilecek belgeler;
    a) Adayın Bakanlığımıza hitaben yazdığı dilekçe (Dilekçelerin ıslak imzalı olması gerekmektedir.)
    b) Eğitim katılım belgesinin aslı
    c) Nüfus cüzdanı fotokopisi
    d) Diploma veya mezuniyet belgesinin noter onaylı sureti veya mezun olduğu üniversite tarafından veya eğitim aldığı eğitim kurum tarafından onaylı örneği
    e) Belge ücretine ilişkin dekont*
    NOT-1: Düzenlenen sertifikalar kişilerin eğitim kurumlarına gönderilecektir, prosedür gereğielden teslim edilemeyecektir.
    NOT-2: Tek başına eklenen yüksek lisans belgesi mevzuat gereğince yeterli değildir; mutlaka İSG ön lisans, mühendis mimar, kimyager, fizikçi veya teknik öğretmen lisans programını tamamladığınıza dair mezuniyet belgesi olması gerekmektedir.)
    (2) İlan edilen sonuçlara göre bireysel olarak sınava giriş başvurusu yaparak sınava giren ve sınavda başarılı olan adaylar belge talebi başvurularını posta, kargo yoluyla veya elden teslim ederek.
    Genel Müdürlüğümüze adaylar tarafından gönderilecek belgeler;
    a) Adayın Bakanlığımıza hitaben yazdığı dilekçe (Dilekçelerin ıslak imzalı olması gerekmektedir.)
    b) Eğitim katılım belgesinin aslı
    c) Nüfus cüzdanı fotokopisi
    d) Diploma veya mezuniyet belgesinin noter onaylı sureti veya mezun olduğu üniversite tarafından veya eğitim aldığı eğitim kurum tarafından onaylı örneği
    e) Belge ücretine ilişkin dekont*
    NOT-1: Tek başına eklenen yüksek lisans belgesi mevzuat gereğince yeterli değildir; mutlaka İSG ön lisans, mühendis mimar, kimyager, fizikçi veya teknik öğretmen lisans programını tamamladığınıza dair mezuniyet belgesi olması gerekmektedir.)
    ADRES:
    Türkiye Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı
    İşSağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü
    İnönü Bulvarı No: 42 PK 06520 Emek / Ankara
    *280TL + KDV = 330,40 TL
    * Banka hesap no:
    İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü Hesabı
    Ziraat Bankası – Emek Şubesi
    IBAN NO: TR 8500 0100 0765 4050 8311 5007

Belge ücreti önceki dönemde alınmadığını sanıyordum, detay bilgisi olan var mı?

2. GÖKHAN1923

GÖKHAN1923 TÜİSAG Üyesi

evet alınmıyordu. devler krizde. suruye halkına para lazım.

3. s.aksu

s.aksu TÜİSAG Üyesi

geçen dönemde belge ücreti alınıyordu arkadaşlar ama bu dönem alınmayacak iptal edildi tarzında söylentiler duymuştum ama gerçek değilmiş :(

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica