Işyerinde Parmak Basmak...!!!

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında çağatayözcan tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. çağatayözcan

çağatayözcan TÜİSAG Üyesi

ARKADAŞLAR İŞYERİNDE VERİLEN TALİMATLARIN ARKASINA,VERDİĞİMİZ KKD ZİMMET FORMLARINDA İŞÇİLER TEBLİĞ ETTİKLERİNE DAİR İSİM - SOYİSİM - İMZALARININ ARDINDAN PARMAK BASMAARINI DA İSTİYORUZ.AMA HERSEFERİNDE AKLIMA TAKILAN BİR DURUM VAR BU OLAY ETİK MİDİR? BİR SIKINTI DOĞURUR MU?

2. degiray

degiray TÜİSAG Üyesi

İmza varsa parmak basmaya gerek yok. Siz abartmışsınız bence

3. omark

omark TÜİSAG Üyesi

Çağatay Bey ,
    Bu uygulamanız bana, yöneticilerin personele olan güven duygusunun tamamen ortadan kaldırdığını düşündürüyor .

4. SEG

SEG TÜİSAG Üyesi

Eğer imza atabiliyorsa parmak basmasını isteme hakkınız olmaya bilir. ben çalışanın yerinde olsam kişi güvenliği açısından parmak izimi vermezdim

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. sas

sas TÜİSAG Üyesi

Etik olmadığı kesin. Parmak bastırılmasından dolayı size herhangi bir sıkıntısı olmaz. Parmak bastırmasınız da sıize herhangi bir sıkıntısı olmaz. Okuma yazma bilmiyeni anlarım ama imza sonrası parmak basmak gereksiz.
    iyi çalışmalar,

6. Uzman Ahmet

Uzman Ahmet TÜİSAG Üyesi

Değişik bir olaya parmak basmışsınız:)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

SuİSG bu yazıya teşekkür etti.
  7. ediko

ediko TÜİSAG Üyesi

Parmak izi sıkıntı yaratır işçiler sizi mahkemeye verse dünyanın parası tazminat alırlar.. Özellikle de okuma yazma bilip kendi imzası olanlar....
    Çünkü parmak izi ya kriminal suçlar için veya okuma yazması olmayan kişilerin noter huzurunda alınabilen bir izdir. Benden tavsiye en kısa sürede vazgeçin.. ki bu arada şu aklınızda bulunsun ağır bir kazada sadece savcının ve bilirkişinin gördükleri ve izlenimi önemlidir. neye imza attır neye parmak izi attırırsan attır onlar ceza vermek isterse hiç bi iz kurtaramaz... Başına böyle olay gelmiş biri olarak söylüyorum bunu

8. çağatayözcan

çağatayözcan TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar teşekkür ederim yorumlarınız için bende zaten bu durumdan rahatsız olduğum için fikirlerinizi merak etmiştim.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica