Izmirde Bireysel Çalışan Uzmanlar

teoman sabanci

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
iyi günler izmirde bireysel olarak uzmanlık yapmak istiyorum bireysel olarak çalışan uzman arkadaşlardan tavsiye almak istiyorum bireysel çalışan arkadaşlar ulaşırsa sevinirim

Mustafa Hakan Bektaş

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Sevil Hanım ,C Sınıfı Uzman olarak şayet resmi bütün çalışma koşullarınızın uygunluğu halinde, bireysel yapılabileceğiniz 2 çalışma yönteminiz olabilir. Birincisi; 1/7/2015 tarihine kadar İSG KATİP üzerinden TEHLİKELİ SINIF işyerleri ile sözleşme yapmanız durumunda çalışma saatlerinize göre verebileceğiniz İş Güvenliği Uzmanlığı hizmetiniz. İkincisi; risk değerlendirmesi ve acil durum planları hazırlanması konusunda işyerlerine verebileceğiniz danışmanlık hizmeti... Vergi dairesinden açtıracağınız iş kolunuza uygun faaliyet konunuz ile ilgili kayıt oluşturulduktan sonra serbest meslek makbuzu kullanarak, kazancınızın vergisini vererek danışmanlık hizmeti verebilirsiniz... Zayıf bir ihtimalle de kamu kurumu niteliğinde olan bir STK ile çalışma uygunluğu olan bir işyeri hekimi ile birlikte sözleşme yaparak, STK adına işyeri hekimi ile birlikte temel iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verebilirsiniz. Yine de bu yöntemleri uygun mevzuat ve yönetmeliklerle teyit edip,inceleyip uzman görüşler ışığında değerlendirmenizde fayda var diye düşünüyorum.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.