Kaldırma Araçlarında Risk Analizi - Çevresel Faktörler

Konu, 'Örnek Risk Analizleri ve Değerlendirmeleri' kısmında krmbz tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. krmbz

krmbz TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar, bir konuda fikirlerinize ihtiyaç duydum.

Bir enerji üretim tesisinde taşeron olarak çalışan mobil vinçlere risk analizi yaptım. Üstişveren tarafından mailime gelen mesaj; "Gönderilen belgede çevre adına risk değerlendirme satırları yer almamaktadır"

Çevre adına risk değerlendirme konusunda ve analize çevre ile ilgili neler ekleyebileceğim konusunda fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

erkanersoy ve Kalender bu yazıya teşekkür etti.
  2. uzmknn

uzmknn TÜİSAG Üyesi

bakım sonucu oluşacak atık bez yağ ambalaj atıkları , elektronik atıklar vb... bir çok şeyi yazabilirsiniz

erkanersoy ve krmbz bu yazıya teşekkür etti.
  3. Selcen ÖZBAY

Selcen ÖZBAY TÜİSAG Üyesi

Havayı, toprağı, suyu kirletmesi, çevreye yaydığı gürültü v.s. analiz edilebilir.

erkanersoy, krmbz ve alix bu yazıya teşekkür etti.
  4. krmbz

krmbz TÜİSAG Üyesi

Verdiğiniz bilgileri dikkate alacağım.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. dilekaltinok

dilekaltinok TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Kontamine atıklar, ambalaj atıklarının oluşması, ve bunların ne şekilde bertaraf edildiği,
    misal motor yağlarının MSDS'lerinin incelenmesi sonucunda doğaya veriliminin nasıl olduğu?
    Bakım ve tamir atölyesi alt işverenin bünyesinde ise yine aynı kirletici etkilerin nerede toplandığı?
    Arıtma tesisi varsa, işlevselliğiyle ilgili bilgi verilebilir diye düşündüm.

erkanersoy bu yazıya teşekkür etti.
  6. Kalender

Kalender TÜİSAG Üyesi

Merhaba

mobil vinç risk analizinizi gönderebilir misiniz?

**SİLİNDİ**

Teşekkürler

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Ersin

Ersin TÜİSAG Üyesi

bir üniversitenin(laboratuvarı da var) çevre sağlığı sorumluluğu açısında risk değerlendirmesi yapılırken hangi konulara dikkat etmek gerekir,tehlikeler nelerdir

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica