Soru Kamu Kurumalrında Iş Güvenliği Uzmanı Olarak Ücret Alan Var Mı?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığına Giriş' kısmında huseyinokelek tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

  1. huseyinokelek

    huseyinokelek TÜİSAG Üyesi



    kamuda iş güvenliği uzmanı olupta kanunun 8. maddesindeki parayı alan var mı? zannediyorum TKİ ve Türkiye şeker fabrikalarında bu para ödeniyor..



     
  2. ömr özr

    ömr özr TÜİSAG Üyesi



    bende bu sorunun cevabını arıyorum



     
  3. Ş.ERIŞIK

    Ş.ERIŞIK TÜİSAG Üyesi

    Kesinlikle ödenmiyor.2016 ya kadarda ödenemiyeceği muhasebe tarafından söyleniyor.Sadece teknik hizmet maaşları normal ödeme şeklinde yapılıyor.

     
  4. ömr özr

    ömr özr TÜİSAG Üyesi

    teknik hizmet maaşları dediğiniz acaba nedir.birde amirim ödemek istiyor bunla ilgili bir kalem bulunamazmı ek ücret için



    TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !



     
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş



Yandex.Metrica