Soru Kamu Kurumlari Uzman Atiyabiliyor Mu

Konu, 'İSG Katip Hakkında' kısmında Burak _Aras tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Hekese iyi çalışmalar malumunuz an itibariyle kamu kurumlari uzman çalıştırma zorunluluğu bulunmamakta ama şunu merak ediyorum kurum isterse isg katip.uzerinden uzman atiyabiliyor mu zorunlu olmasada

2. eraly60

eraly60 TÜİSAG Üyesi

Evet atayabiliyor, ama ücret konusunda sıkıntılar devam ediyor.

3. Ahmet Altunay

Ahmet Altunay TÜİSAG Üyesi

ben bi kamu kurumunda çalışoyorum ve isgkatip üzerinden sözleşme imzaladım

4. ali7385

ali7385 TÜİSAG Üyesi

nasıl oldu görevlendirme? çalışma saati,usülü,ücretiniz? İSG Kurulu oluşturdunuz mu.kurul üyeleri ayda bir toplanırlar biliyorsunuz.bunun için ücret ödeniyor mu..teşekkürler selamlar

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Ahmet Altunay

Ahmet Altunay TÜİSAG Üyesi

tam zamanlı olarak çalışıyorum. 160 saat üzerinden sözleşme imladık, ancak 80 saat ücreti alıcam kanunda belittiği gibi. kurul kuruldu tabi ama henüz ilk toplantımızı yapamadık, haftaya yapacağız onuda. ancak diğer kurul üyelerine herhangi bir ücret yok

6. Ramazan14

Ramazan14 TÜİSAG Üyesi

Milli Eğitim Bakanlığı'nda çalışıp Iş güvenliği uzmanı olarak görevlendirilmesi yapılan var mıdır

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. dnz_1981

dnz_1981 TÜİSAG Üyesi

Hocam hangi kurum. Bende tam zamanlı çalışyorum sözleşmede yaptık. Ama ek ödeme verilmiyor zaten maaşını bu is için aliyosun deniliyor

8. Ramazan14

Ramazan14 TÜİSAG Üyesi

Milli Eğitim bakanlığı nda ogretmenim. Siz hangi kurumda çalışıyorsunuz. Göreviniz nedir

9. dnz_1981

dnz_1981 TÜİSAG Üyesi

Kara kuvvetleri. Makina muhendisiyim. Ama kurum içinde isg uzmanlığı kadrosuna atamalı olduğum için anlamıyorum odeme. Atamalı olmayanlar ek is yapiyo gibi gozukenker alıyor bizde.

10. taner buldunn

taner buldunn TÜİSAG Üyesi

Ek odeme yapilmaz

11. eraly60

eraly60 TÜİSAG Üyesi

Bende sözleşme imzaladım bütün illeri yapıyorum iş güvenliği ile alakalı fakat ücreti alamıyorum. Dilekçe de verdim internetteki maliye onayı, devlet personel başkanlığı görüşünü de ekledim ama beklemedeyim. Sorumlu sensin ama ücret yok diye söylemler car şimdilik.

12. tumer23

tumer23 TÜİSAG Üyesi

ramazan bey ben ve 2 arkadaşım milli eğitim müdürlüğünde iş güvenliği uzmanı olarak görevlendirildik. 2 si ksımi zamanlı öğretmen ben tam zzmanlı görevlendirildim. isg-katipten de sözleşme imzaladık.

13. tuana tuana

tuana tuana TÜİSAG Üyesi

Adalet Bakanlığında böyle bi çalışma var mı? Bilgisi olan arkadaşlar görüş bildirirlerse sevinirim

14. ali7385

ali7385 TÜİSAG Üyesi

adalet bk bilmiyorum ama meb de bugünlerde bi toplantı var 23-27 mart..isg görevlendirmeleri ne şekilde nasıl yapılacak ücretler çalışma saatlşeri vs hepsi netleşecekmiş..belki diğer bakanlıklara örnek olur.önümüzdeki hafta içi artık bir genelge vs şeklinde sonuç çıkarmış

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica