Katip Programında Sözleşme Iptalleri

Konu, 'İSG Katip Hakkında Herşey' kısmında misg tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. İsmailDEMİR

İsmailDEMİR TÜİSAG Üyesi

Tabiki , İşverene bilgi vermemek etik olmaz.

2. baki karaman

baki karaman TÜİSAG Üyesi

Mrb, sen kimden yanasın???

3. misg

misg TÜİSAG Üyesi

Hangi tarafta olduğumu anlayamadığınıza göre demek ki tarafsız fikir beyan etmişim, amacım da buydu... Sizin bu konudaki fikriniz nedir? (Taraf tutabilirsiniz:))

4. Kaan PASTIRMACI

Kaan PASTIRMACI TÜİSAG Üyesi

Çalıştığım firma OSGB den hizmet almakta. Şubat ayı itibariyle İş güvenliği uzmanlığını diğer pozisyonuma ek olarak ben yürüteceğim. Sözleşme iptali için işveren isg katip e girip, e- devlet ve T.C. si ile , OSGB ile var olan sözleşmeyi iptal edip beni atayacak, ben de sisteme girip onaylayacak mıyım? Doğru mu? Bir de Şubat başında devir olacağı için, devir işlemini ne zaman yapmalıyız? Şubatın ilk günü yapılsa hemen geçerli oluyor mu?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. okhan

okhan TÜİSAG Üyesi

Olur

Kaan PASTIRMACI bu yazıya teşekkür etti.
  6. fırat aydoğan

fırat aydoğan TÜİSAG Üyesi

Bir sorum olacak, bir kamu kurumunda yapılması gerekn isg hizmetleri süresi çalısan sayısı itibarıyla 15.000 dakika ise, görevlendirilen 3 iş güvenliği uzmanının görev. süresi toplamı 28.800 dk olabilir mi? (9.600+9.600+9.600dk )

yoksa görevlendirme sürelerinin toplamı 15.000 dk mı olmalıdır?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. kaplanismail

kaplanismail TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bu kadar panik yapmayın.. işvereni bu kadar çok düşündüğünüzü bilmiyordum.. sözleşmenin feshi iptali durumunda 30 süre veriyor zaten işverene. paniklemeyin, bırakın bazı şeyleri de işveren düşünsün? neden hep biz düşünmek zorunda kalıyoruz?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica