Katip Programında Sözleşme Iptalleri

Konu, 'İSG Katip Hakkında Herşey' kısmında misg tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. İsmailDEMİR

  İsmailDEMİR TÜİSAG Üyesi  Tabiki , İşverene bilgi vermemek etik olmaz.   
 2. baki karaman

  baki karaman TÜİSAG Üyesi  Mrb, sen kimden yanasın???   
 3. misg

  misg TÜİSAG Üyesi

  Hangi tarafta olduğumu anlayamadığınıza göre demek ki tarafsız fikir beyan etmişim, amacım da buydu... Sizin bu konudaki fikriniz nedir? (Taraf tutabilirsiniz:))

   
 4. Kaan PASTIRMACI

  Kaan PASTIRMACI TÜİSAG Üyesi

  Çalıştığım firma OSGB den hizmet almakta. Şubat ayı itibariyle İş güvenliği uzmanlığını diğer pozisyonuma ek olarak ben yürüteceğim. Sözleşme iptali için işveren isg katip e girip, e- devlet ve T.C. si ile , OSGB ile var olan sözleşmeyi iptal edip beni atayacak, ben de sisteme girip onaylayacak mıyım? Doğru mu? Bir de Şubat başında devir olacağı için, devir işlemini ne zaman yapmalıyız? Şubatın ilk günü yapılsa hemen geçerli oluyor mu?  TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !   
 5. okhan

  okhan TÜİSAG Üyesi

  Olur

   
  Kaan PASTIRMACI bu yazıya teşekkür etti.
 6. fırat aydoğan

  fırat aydoğan TÜİSAG Üyesi

  Bir sorum olacak, bir kamu kurumunda yapılması gerekn isg hizmetleri süresi çalısan sayısı itibarıyla 15.000 dakika ise, görevlendirilen 3 iş güvenliği uzmanının görev. süresi toplamı 28.800 dk olabilir mi? (9.600+9.600+9.600dk )

  yoksa görevlendirme sürelerinin toplamı 15.000 dk mı olmalıdır?  TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !   
 7. kaplanismail

  kaplanismail TÜİSAG Üyesi

  arkadaşlar bu kadar panik yapmayın.. işvereni bu kadar çok düşündüğünüzü bilmiyordum.. sözleşmenin feshi iptali durumunda 30 süre veriyor zaten işverene. paniklemeyin, bırakın bazı şeyleri de işveren düşünsün? neden hep biz düşünmek zorunda kalıyoruz?

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica