Haber Kocaeli'de Iş Kazası: 1 Ölü

Konu, 'İş Kazası Haberleri' kısmında Gamze tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Kocaeli'de iş kazası: 1 ölü

Tüpraş İzmit Rafinerisi'nde meydana gelen kazada 1 kişi hayatını kaybetti.

130320141313137155025_2.jpg

AA

Alınan bilgiye göre, İzmit Rafinerisi B Bölgesi'nde montaj yüklenici firma görevlisi Ramiz Arı, iskelenin sökümü sırasında beton zemine düştü.

Ağır yaralanan Arı, 112 sağlık ekiplerince Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Arı, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Konuya ilişkin Tüpraş'tan yapılan yazılı açıklamada ise şu ifadelere yer verildi:

"Bugün saat 09.25 civarında İzmit Rafinerisi B Bölgesi'nde yüklenici firma görevlisi Ramiz Arı'nın iskele sökümü sırasında geçirdiği kaza sonucu tüm müdahalelere karşın yaşamını yitirdiği bilgisi verilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesi ve çalışma arkadaşlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz."

Mehmet Fatih Doğanay, Neşe Yazıcı ve Ayça KOSOVA bu yazıya teşekkür etti.
  2. Ayça KOSOVA

Ayça KOSOVA TÜİSAG Üyesi

Allah rahmet eylesin.. Ateş düştüğü yeri yakar !...

3. msirin

msirin TÜİSAG Üyesi

Bu günlerde bu ne talihsizlik her gün ölümlü kaza haberi allah rahmet eylesin

4. Hakan ERDOĞAN

Hakan ERDOĞAN TÜİSAG Üyesi

Tüpraş’ın eski Petkim arazisinde devam eden rafineri inşaatında müteahhit firma Tekfen’in elemanı olarak çalışan Ramiz Arı (37) isimli işçi, sabah geçirdiği iş kazası sonucu hayatını kaybetti.

Bursa İnegöl’lü olduğu, müteahhit elemanı olarak çalıştığı için bir süredir Petkim arazisindeki inşaat şantiyesinde kaldığı öğrenilen iki çocuk babası işçi, sabah saat 10.00 sıralarında 35 metre yükseklikteki inşaat iskelesinden düştü. Ağır yaralı olarak Derince Hastanesi’ne kaldırılan Remzi Arı kurtarılamadı. Talihsiz işçinin cenazesi, ailesine teslim edildi.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. uzmannn

uzmannn TÜİSAG Üyesi

Allah rahmet eylesin.

6. Ş.ERIŞIK

Ş.ERIŞIK TÜİSAG Üyesi

Allah rahmet eylesin.Ailesine sabırlar dilerim.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica