Konteyner Kapakları

endmüh

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
limanlarda yapılan iç boşaltım ya da iç dolumlar da konteyner kapakları ciddi risk oluşturmaktadır. çalışanın üstüne malzeme düşmesi, çarpması gibi durumlara karşılık ne gibi önlemler almalıyız fikri olan arkadaşlar çok acil yazabilir mi

servet yortumluk

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
sistemin emniyet parametlerinin yanında, seyyar elektronik bariyer tesis edilebilir,
kapak açılım tasarımı değiştirilebilir,
yük dolumu ve boşaltılması esnasında hem hidrolik hem de mekanik emniyet kilitleri kullanılabilir,
kazasız günler dilerim,

endmüh

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
SERVET BEY ÖNCELİKLE ÖNERİLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. BEN DE HER İŞ GÜVENLİĞİUZMANININ YAŞADIĞI ''İŞVEREN ''ENGELİYLE KARŞI KARŞIYAYAIM. DEDİĞİNİZ SİSTEMLER BİZDE MALESEF UYGULANMASI MÜMKÜN OLMAYAN SİSTEMLER. KAPAKLARIN ÇALIŞANLARA ÇARPMASI, KAPAK AÇILDIĞINDA BOŞALAN İSTİFTEN ÇALIŞANIN ÜSTÜNE MAL DÖKÜLMESİ BİZİM BAŞLICA CİDDİ SORUNLARIMIZ BUNLARI İYİLEŞTİRMEK ADINA EĞİTİMLER VERİLİYOR İKAZLAR YAPILYOR. DAHA BAŞKA ÖNERİLERİNİZ VARSA MEMNUNİYETLE DİNLEMEK İSTERİM

servet yortumluk

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
kardeşim bana resim atabilir misin? ayrıca taşıdığınız tahıl türü veya nedir? paylaşırsan iyi olacak,
kolay gelsin,
yeriniz neresi?

endmüh

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
tabiki atarım şimdi ofisteyim birazdan sahaya çıkacağım ama yazayım önce burdan size yaptığımız iş ve indirip yüklediğimiz malzemeleri. Şöyleki liman sahasında taşeron olarak çalışan konteyner yüklemesi ve boşaltması yapan bir firmanın uzmanıyım. 250 kg lık balyalar halinde pamuk, 25 kg lık çuvallarda biber,bulgur ya da insani yardım adı altında aklınıza ne gelirse ;ayakkabı.elbise zemzem suyu, klima vs gibi ürünleri yükleyip boşaltıyoruz. İşçilik gerektiren işlerde bant sistemi kullanılmıyor direk hamallık yapılıyor. biz konteyner kapaklarıyla ilgili küçük bir eğitim verdik. Bu konuda çalışanları ikaz ediyoruz ama son günlerde sürekli kazalar yaşıyoruz. önüne geçmezsek Allah korusun ölümcül bir kazayla karşılaşabiliriz

servet yortumluk

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
insan gücü ile çalışılan yerlerde kazalar kaçınılmaz bir durumdur, ancak sürekli eğitim ile bu kazalar minimize edilebilir,
kolay gelsin,

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.