Kule Montajı !!!

Konu, 'Hatalı Uygulanan İSG Önlemlerinin Fotoğrafları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

Arkadaşlar merhaba,

İnternet ortamında gezinirken denk gelmiş olduğum bir firmanın kendi sitesinde yayınlamış oldukları fotoğrafları aşağıda sizinle paylaşmak isterim.

phoca_thumb_l_13.jpg

phoca_thumb_l_14.jpg

phoca_thumb_l_21.jpg

phoca_thumb_l_68.jpg

phoca_thumb_l_69.jpg

phoca_thumb_l_112.jpg

phoca_thumb_l_114.jpg

duemind bu yazıya teşekkür etti.
  2. volkann

volkann TÜİSAG Üyesi

Kaan bey internetten aramanıza gerek yok ben size yığınla gönderebilirim.

3. Esat ÜN

Esat ÜN TÜİSAG Üyesi

o zaman volkan beyden yığınla tehlikeli durum resimleri bekliyoruz :) ayrıca bu resimlerle ilgili arkadaşlar yorum yaptıkça farklı bakış açıları ve iyileştirme önlemleri fikri edinebiliyoruz.

4. Cem AKBULAK

Cem AKBULAK TÜİSAG Üyesi

ilk iki resim karanlık çıktığı için paraşütçü tipi emniyet kemeri varmı tam anlayamadım...sırtında A üçgenini göremedim de...:hayır:

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Huseyin_Turkoglu

Huseyin_Turkoglu TÜİSAG Üyesi

son fotoğrafta yüksekte çalışma var ancak adamlarda ne lanyard ne emniyet kemeri hiçbir koruyucu malzeme kullanılmıyor.
    Bu nasıl bir çalışmadır, bu firmanın isg mühendisi ne yapıyor, hadi onu geçtim, bu firmanın patronu nasıl geceleri rahat uyuyor??

6. volkann

volkann TÜİSAG Üyesi

2008 yılında isg yi bilen kim karadüzen çalışmaya devam şimdi böyle şeyler görmek daha zor ancak halen yapılan hatalar var tabiki

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Huseyin_Turkoglu

Huseyin_Turkoglu TÜİSAG Üyesi

evet fotoğraflarda 2008 yazıyor. ama bu firmanın şimdiki çalışmalarını da görmek ya da denetmen olarak sahalarına gitmek isterdim :D

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica