Kurs Sonrası Sınav Hakkı Hakkında Bilgi

Konu, 'Güncel Duyurular, Tartışmalar, Forum Hakkında' kısmında inanç sargın tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. inanç sargın

inanç sargın TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merhaba. İşyeri hekimliği kursuna katıldıktan sonra 2 kez sınava girme hakkımız vardı. Ben kurstan sonra bir sınava girdim ve başarısız oldum. Sonraki sınavda soru sayısıyla ve müfredatla alakalı değişiklikler olacağını öğrendiğim için girmedim. En son 27 aralıktaki sınava katıldım. Kursu tamamladıktan sonra 2 kez sınava gitme hakkımız olduğu, daha sonra tekrar kursa tabi tutulmamız gerektiği söyleniyordu. Bu konuyla ilgili bir değişiklik oldu mu? Aksi halde hem zaman hem de maddi olanaklar açısından zor durumda kalacağım bu sınavı geçemezsem. Bilgiler için şimdiden teşekkür ederim.

2. trapezuslu

trapezuslu TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Son yönetmelikte süre olayını kaldırmışlar. Herhalde sınırsız girebiliyorsunuz. Eskisinde 3 yıl şartı vardı (20 temmuz 2013) ayrıca bu yönetmelikten önce eğitim almış olanlar 1 yıl içindeki sınavlara katılabilir diyordu. 2010' daki yönetmelikte de 2 sınav şartı vardı. Şimdi Siz eğitimi hangi tarihte aldıysanız bu üç yönetmelikten birine tabisinizdir.

okhan ve inanç sargın bu yazıya teşekkür etti.
  3. inanç sargın

inanç sargın TÜİSAG Üyesi

Herkes son yönetmeliğe tabi olması gerekir aslında. Ben 2013 ün sonunda gittim kursa. En kötü 3 yıl geçerliliği var kursun o zaman. Teşekkürler bilgi için.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica