Soru : Liseden Mezun Oluyorum Yardım

Anıl Oruç

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Herkese selamlar bu sene Ankara Keçiören Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi'nden mezun oluyorum.Bölümüm kuyumculuk teknolojisi atolyede takı imalatı yapıyoruz ama ben bu mesleği yapmak istemiyorum.Kuzenim bana bu bölümü tavsiye etti araştırdım çok fazla eleman açığı varmış bu bölümü okumaya karar verdim.Stajdan zaman buldukca üniversite sınavına hazırlanıyorum.Bu bölüm hakkında tavsiyeleriniz veya dikkat etmem gereken şeyler varsa bekliyorum.Ve bir konuda okudum 4 yıllık okumak yerine 2 yıllık okuyup kalan zamanda çalışıp tecrübe kazanmak daha mantıklı demişler sizce hangisi uygun olur?

Teşekkürler

volkancoskun

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Sakın hocam bulaşma eskiden iyiydi 2013 senesinde sonra uzman çoğalınca cılkı çıktı.C uzmanları bedavaya çalıştırıyorlar nerdeyse.Uzak dur.

6666 Kübra

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Diğer
Volkancoskun'a katılmıyorum zaten tekniker veya teknisyen olacaksan her halukarda dişini sıkar daha iyi konuma ve paraya sahip olursun. İş kapasitene bağlı, her mesleği vezir de rezil yapan kendi meslektaşların.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.