Soru Bankası İsg Sınavlarına Hazırlık ( A, B, C ) %100 Sonuç İlk Kısım

berat şenel

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
24 Mayıstaki sınava girin ondan sonra ne söylediğimi daha iyi anlayacaksınız arkadaşlar.
soru tipleri değişti.
hocam soru şekilleri nasıl olucak bilgi verirsen bizde öğrenelim

A

arda66

Guest
24 Mayıstaki sınava girin ondan sonra ne söylediğimi daha iyi anlayacaksınız arkadaşlar.
soru tipleri değişti.
değişebilir bu bir mazeret değil kim bilebiliyor nereden nasıl bi soru geleceğini
hayır bi bilginiz var ise buyrun siz hazırlayın test edelim ne kadar bilgilisiniz bu konuda
yoruma dayalı soruda çıkabilir bilgi isteyen soruda çıkabilir biz burda oturup soruları ezberlemiyoruz zaten
önce konuya çalışıp ondan sonra testleri çözmeye çalışıyoruz..

aisg

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Klasik soru tipleri 24 myıs itibariyle % 12 civarında olacaktır. buda demek oluyorki 7 soru demektir. Geri kalan 53 adet soru ise uzun metrajlı metin sorularıdır. Lakin şunu gözden kaçırmamak gerekir sorulan soruların bir çoğunda cevapları içerisinde olacaktır.

Fürkan Gökçayır

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Klasik soru tipleri 24 myıs itibariyle % 12 civarında olacaktır. buda demek oluyorki 7 soru demektir. Geri kalan 53 adet soru ise uzun metrajlı metin sorularıdır. Lakin şunu gözden kaçırmamak gerekir sorulan soruların bir çoğunda cevapları içerisinde olacaktır.
Ya , ne fark eder ki, önemli olan bu testleri cevaplamaya çalışmak sureti ile konular hakkında ne kadar bilgi sahibi olunduğunun ölçülmesi, yeterli bilgiye sahip olunamamış konularda tekrar yapılması yolunun açılmış olmasıdır.Soru tipinin değişmesi sorumlu olunan konuları değiştirmeyecek ki.

Lütfen karşılık beklemeden bir iş yapana taş atmayınız.Konu ile ilgili bir fikriniz var ise başka bir topic açınız, burada kafa karıştırmayın.

A

arda66

Guest
kim söyledi sana o rakamları komedi resmen halbu ki ösym duyuru kısmında açıkladı nerden kaç soru çıkacağını

Erdem Öz

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (B)
Sayın rmb , soru tiplerinin değişmesi normaldir. Siz ÖSYM'nin hazırlayacağı uzun parağraf şeklinde ve yoruma dayalı sorularda bilgi sahibi olmadan nasıl soruları çözebilirsiniz ? Arkadaş sorularda çalışan arkadaşlarıma iş sağlığı ve güvenliği konularının genel kemik bilgilerini akıllarda yer etmesi için sorular hazırlamaktadır. Bu soruları çözen arkadaşlar yönetmeliklerdeki önemli bilgileri akıllarında yer etmektedirler. Şimdi ÖSYM uzun parağraf sorusu hazırladı ve cevap istiyor fakat hiç bir şekilde bilgi ne yapılcak ? ÖSYM iş güvenliği sınavında TÜREV, İNTEGRAL , MOMENT,MEKANİK vs. teknik hesaplama yaptırmayacak. Bazı şeyleri yazarken lütfen bir kez değil siz 2 kez düşünürseniz sevinirim. Çalışan insanların heveslerini kırmayalım destek olalım. Arkadaşlar soruları çözmeye devam edelim bilgi olmadan yorumlama olamaz. Sevgiler.

Serçin YAPRAK

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar merhaba foruma baktım ancak heralde benden başka mağdur olan yokki forumda konu bulamadım. Ben bugün sınav ücretimi yatırdım ancak ösym den şifre alıncakmış ve ben bu şifreyi bilmediğim için almadım şimdi napmam lazım yada sağlık olsunmu diyim :)

Sayın Demirizmir, 24 Mayıs İSG Sınav başvurusu 16 Nisan 2014 Çarşamba gününe kadar uzatıldı.

Serçin YAPRAK

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
ÖSYM de 16 Nisan 2014 tarihine kadar İSG sınavı için başvuru bilgilerini güncelleme işlemleri devam ediyor. :evet:

Emel Pertev

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)

Emel Pertev

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Soruların % 40'ı teknik olacakmış. Teknik olan soruların paragraf şeklinde olmayacağını düşünüyorum. Bu durumda Hakan Bey'in soruları çok faydalı

Tuncay ULUKAYA

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar ben bu sorulara çalışıp inceliyorum.Hakan bey aynı zamanda meslektaşı olması sebebi ile destek veriyorum.Ösym nin sınavı tabi ki hepimiz için biraz flu.Ama bu tarz çalışmalar ile bence bilgi edinip yorum yapma yeteneği kazanılabilir.Neticede bu kadar yönetmelik filan çok zor akılda kalması bence soru cevap çalışması ideal bir çözüm.

SELMA YANIK

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
11 Nisan'da başvurunun son gün olduğunu bilmiyordum. Uzama istimali yok sanırım. Mayıs'tan sonra bir sınav daha olabilir mi?

Hakan ERDOĞAN

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
18. buklet eklemiştir. kolay gelsin..540 soru olmuştur.

2 bin kişi indiriyor 180 kişi teşekkür ediyor.bir teşekkürü çok görmeyin.size yardımcı olmaya çalışıyorum.karşılığında ne forumdan nede başka yerden hiç bir ücret almıyorum..yine başladı bazı tipler hakarete..onca işim arasında size destek oluyorum .ayıp gerçekten.diğer arkadaşlara değildir sözüm.
dua etseniz yeter.teşekkürler anlayışınız için.

ilk kısım 1-15.bukletler için tıklayınız http://www.isgfrm.com/threads/mayis-2014-sinavlarina-hazirlik-a-b-c-100-sonuç-ilk-kısım.13956/

ikinci kısım 16-18. bukletler için tıklayınız http://www.isgfrm.com/threads/mayis...ik-a-b-c-100-sonuç-2-kısım.14609/#post-170478

Berk Şevki

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)

İnşallah,bu üstesinden gelebileceğimiz bir durum gibime geliyor,
Sonuçta ösym ile hep muhatap olduk,ama cevap şıklarına aynı yanıtı koymayı bile yapmış ki baskı hatadı falanda değşldi o işaret levha sorusu meb ile daha fazla yürümeyeceği kesindi.

Bilgin Duyar

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)

2 bin kişi indiriyor 180 kişi teşekkür ediyor.bir teşekkürü çok görmeyin.size yardımcı olmaya çalışıyorum.karşılığında ne forumdan nede başka yerden hiç bir ücret almıyorum..yine başladı bazı tipler hakarete..onca işim arasında size destek oluyorum .ayıp gerçekten.diğer arkadaşlara değildir sözüm.

ilk kısım 1-15.bukletler için tıklayınız http://www.isgfrm.com/threads/mayis-2014-sinavlarina-hazirlik-a-b-c-100-sonuç-ilk-kısım.13956/

ikinci kısım 16-18. bukletler için tıklayınız http://www.isgfrm.com/threads/mayis-2014-sinavlarina-osym-ye-göre-hazirlik-a-b-c-100-sonuç-2-kısım.14609/#post-170478
Hakan bey

Ellerinize sağlık (iyilik yap denize at derdi rahmetli babaannem ).
Huzurunuzun artması dileği ile......

Kolaylıklar

SARGIN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)

ikinci kısım 16-18. bukletler için tıklayınız http://www.isgfrm.com/threads/mayis-2014-sinavlarina-osym-ye-göre-hazirlik-a-b-c-100-sonuç-2-kısım.14609/#post-170478
Tuncay ULUKAYATÜİSAG Üyesi
Medeni hal:
Evli
Uzmanlık:
İş Güv. Uzman Adayı (C)
Yeni

Kardeşim.Allah razı olsun. Sizin bu gayretinizi ve iyiliğinizi bilen çoktur.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.