Soru Bankası İsg Sınavlarına Hazırlık ( A, B, C ) %100 Sonuç İlk Kısım

SARGIN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
18. buklet eklemiştir. kolay gelsin..540 soru olmuştur.

2 bin kişi indiriyor 180 kişi teşekkür ediyor.bir teşekkürü çok görmeyin.size yardımcı olmaya çalışıyorum.karşılığında ne forumdan nede başka yerden hiç bir ücret almıyorum..yine başladı bazı tipler hakarete..onca işim arasında size destek oluyorum .ayıp gerçekten.diğer arkadaşlara değildir sözüm.
dua etseniz yeter.teşekkürler anlayışınız için.

ilk kısım 1-15.bukletler için tıklayınız http://www.isgfrm.com/threads/mayis-2014-sinavlarina-hazirlik-a-b-c-100-sonuç-ilk-kısım.13956/

ikinci kısım 16-18. bukletler için tıklayınız http://www.isgfrm.com/threads/mayis-2014-sinavlarina-osym-ye-göre-hazirlik-a-b-c-100-sonuç-2-kısım.14609/#post-170478
Kardeşim.Allah razı olsun. Sizin bu gayretinizi ve iyiliğinizi bilen çoktur.

Dila tekin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)

2 bin kişi indiriyor 180 kişi teşekkür ediyor.bir teşekkürü çok görmeyin.size yardımcı olmaya çalışıyorum.karşılığında ne forumdan nede başka yerden hiç bir ücret almıyorum..yine başladı bazı tipler hakarete..onca işim arasında size destek oluyorum .ayıp gerçekten.diğer arkadaşlara değildir sözüm.

ilk kısım 1-15.bukletler için tıklayınız http://www.isgfrm.com/threads/mayis-2014-sinavlarina-hazirlik-a-b-c-100-sonuç-ilk-kısım.13956/

ikinci kısım 16-18. bukletler için tıklayınız http://www.isgfrm.com/threads/mayis-2014-sinavlarina-osym-ye-göre-hazirlik-a-b-c-100-sonuç-2-kısım.14609/#post-170478
Teşekkür ederiz, ellerinize sağlık. Mayısta zor bir sınav bizi bekler.

yeşim sayhan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)

vermiş olduğunuz destek için teşekkürler arkadaşım...

simsek.neriman

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)

hocam teşekkür ederiz..

mehmet özoğlu

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Hakan erdoğan beye sonsuz şükranlarımı sunuyorum ellerinize sağlık hocam her nekadar teşekkür için geç kalmış olsakta vermiş olduğunuz himetle zaten bizlerin gönlünün gizli kahramanı oldunuz. yaşamınız boyunca herşey gönlünüzce olsun.

ali7385

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
hocam teşekkür ederiz..
kötü söz sahibine aittir.size Allah razı olsun diyenlere bakın.gerisine takılmayın...risk analizi soruları yaktı beni..Tekrar teşekkür ederim..21 aralıkta 66 da kaldım ama mayısta inşallah bu iş tamamdır

serap pat

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Merhaba aşağıdaki soru nasıl çözülüyor?

Yardımcı olursanız sevinirim.

Ocağa dakikada 480 m3 temiz hava girişi olmakta ve nefeslikten saniyede 5 mgr toz çıkışı olmaktadır. Ocakta dakikada kaç gram toz oluşturmaktadır?

bahadır savas

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)

Ocağa dakikada 480 m3 temiz hava girişi olmakta ve nefeslikten saniyede 5 mgr toz çıkışı olmaktadır. Ocakta dakikada kaç gram toz oluşturmaktadır?
Sorv bu kadarmı?

semra

Üye
TÜİSAG Üyesi

Bu soru 2011 aralıkta ösym nin yaptığı sınavdamı vardı...öyle hatırlıyorum sanki...

deniz ışık

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar merhaba, yakın zamana kadar yoğun tempolu bi işim olduğundan isg ye vakit ayıramadım, kurs zamanı da aynı sebepten aktif olamamıştım. Bu 30 testi çözmek beni hazırlar mı? yoksa önerebileceğiniz başka yöntemler, ilaveler var mı?

malumunuz 1 ay kaldı, ben biraz geç kaldım=)

sevgiler.

semra

Üye
TÜİSAG Üyesi
arkadaşlar merhaba, yakın zamana kadar yoğun tempolu bi işim olduğundan isg ye vakit ayıramadım, kurs zamanı da aynı sebepten aktif olamamıştım. Bu 30 testi çözmek beni hazırlar mı? yoksa önerebileceğiniz başka yöntemler, ilaveler var mı?

malumunuz 1 ay kaldı, ben biraz geç kaldım=)

sevgiler.
24 aralık 2011 isg sınavını ösym yapmıştı.o soruları çözmenizi öneririm.çünkü alıştığımız soru sisteminden çok farklıydı...ve sınav sonunda 9 yada 13 -tam hatırlayamıyorum-soruyu iptal etmişti değerli ösym....Bu sınavda diğerlerinden çok farklı olacak mutlaka ama saçmaladıkları kaç soruyu iptal edecekler göreceğiz onuda....

türkay09

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
sgk 2013 yılı istatistikleri yayınlandımı veya indiren varmı ?

türkay09

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
sınavda 2012 yılı istatikleri nden mi sorumluyuz

burcu Kaya

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
bukletler halinde ekleyeceğim.her buklet 30 sorudan oluşacaktır.hayırlı olsun

ARKADAŞLAR DERNEĞE ÜYE OLUN.EĞER HAKLARINIZI ALMAK İSTİYORSANIZ.LÜTFEN İHMAL ETMEYİN.BEN BELKİ UZMANLIK YAPMAYACAĞIM AMA ÜYE OLDUM.SONRA HİÇ BİR HAK ALAMAYINCA VERYANSIN ETMEYİN...
15. Bukletten sonrası nerede acaba aynı yerde değilmi

Salih Çıta

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Hocam elinize sağlık, desteklerinizi bekliyoruz, çok çok teşekkürler...

Ömer avcı

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Çok tesekkurler paylaşımın için ama bir sorum olucak,
Osym nın belirttiği konular dışında soru sorulurmu bunu bilen varmı ,
Örnek büyük endustrıy kazaları önleme yönetmeliği vs ?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.