Merhabalar Çok Önemli Bir Sorum Olucak(detam Katılım Sertifkası)

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında' kısmında mehmetmuttlu tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

detamdan verilen sertifika( stajda verilmiştir) nedir?

1. Bu belgeyle isg sınavına girebilirim

33,3%
  2. bu belgeyle isg sınavına giremem kursa yazılmam gerekir

66,7%
  1. mehmetmuttlu

mehmetmuttlu TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar geçen sene staj yaptığım yerden verilen detam katılım sertifikası nedir ne işe yarar. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Sertifikayı ekteki dosyaya koyuyorum. Lütfen bilenler yardımcı olsun. Teşekkürler.

Ekli Dosyalar:

2. Feyzullah GENÇKAYA

Feyzullah GENÇKAYA TÜİSAG Üyesi

Bu katılım belgesi iş yerlerinde çalışanlara (stajyer dahil) verilen eğitime katılım belgelerinden birisi. Belgede belirtilen konulardaki eğitimlere katıldığına dair belgedir. Bu belgeler çalışanların özlük dosyalarında işverence saklanır.

3. trapezuslu

trapezuslu TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Bu belgeyle hiç bir sınava giremezsin. Bu belge herhangi bir iş güvenliği danışmanlık/eğitim vb. firmasının vermiş olduğu iş güvenliği eğitimine katıldığınızı beyan eden bir belgedir.
    İş güvenliği uzmanlığı için gireceğin eğitim, süresi, yöntemi, stajı, ve en sonunda sınavı yönetmeliklerde tanımlıdır.
    Bu belge olmadan da iş güvenliği uzmanlığı eğitimine katılabilirsin. Tabi diğer şartları sağlıyorsan.

4. mehmetmuttlu

mehmetmuttlu TÜİSAG Üyesi

Çok teşekkür ederim açıklayıcı bir şek,ilde anlattığın için. Diğer şartları sağlıyorum. 4 yıllık fen edebiyat mezunuyum. Ankarada bir kursa yazıldım. Umarım sınavı geçebilirim

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica