Merhabalar...

Konu, 'Tanışma Bölümü (Ailemizin Yeni Üyeleri)' kısmında Mehmet YÖRÜK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Mehmet YÖRÜK

Mehmet YÖRÜK TÜİSAG Üyesi

2000 Makine Mühendisliği mezunuyum, kalite yönetim sistemleri konusunda yaklaşık 9 senelik bir tecrübem var. Çalıştığım firmada yaklaşık 3 yıldır yönetim temsilcisi ve İSG Mühendisi olarak görev yapmaktayım. İSG mühendisi kavramı biraz havada kaldığı için ve bu işi hakkıyla yapabilmek adına uzmanı olmaya karar verdim ve Ekim ayında sınava gireceğim.

Sınava girecek arkadaşlara şimdiden başarılar, umarım herkes için hayırlı olur.

2. ISG-isg

ISG-isg ISGfrm Çalışma Birimi

aramıza hoşgeldiniz umarım hakkınızda hayırlı olur sınava en iyi şekilde hazırlanacağız dökümanların tümünü burada bulabilirsiniz aklınıza takılan her konuda moderatör arkadaşlardan yardım alabilirsiniz

Mehmet YÖRÜK bu yazıya teşekkür etti.
  3. Seylan Aygün

Seylan Aygün TÜİSAG Üyesi

merhaba sayın myoruk..aramıza hoşgeldiniz..sitemizde sınava hazırlık için birçok mevzuat ve konu özeti, deneme sınavları, çeşitli sorular vs. bulabilirsiniz..şimdiden iyi çalışmalar ve sınavda başarılar dilerim size..

4. Mehmet YÖRÜK

Teşekkür ederim,
    siteyi yaklaşık 3 saat inceledim:) gerçekten çok faydalı olacağına inanıyorum.
    Emeği geçen herkese şimdiden teşekkürler.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Taner KARAÇAYLI bu yazıya teşekkür etti.
  5. izmir

izmir Guest

mrhaba sayın myoruk, sınav öncesi başarılar dilerim ........
    Sınava hazırlık için birçok bilgi ve soru bankası sitemizde mevcut, dilerim sizde faydasını görürsünüz...
    Tekrardan sitemize hoşgeldiniz......

6. kazım akkaya

kazım akkaya TÜİSAG Üyesi

Hoş geldiniz. Bende mayıs sınavını kazanıp uzman olmaya hak kazandım. Kitap olarak sitenin sayfasında 2200 soruda İSG kitabı var. Ben çok faydasını gördüm. Soruların açıklamalı olması olması büyük önem arz ediyor. Kanun yenilendiği için kitapta yenilecektir büyük bir ihtimal. Yenilenen baskı gecikmezse almanızı tavsiye ederim.

Hakkınızda hayırlısı olasun, başarılar dilerim.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Mehmet YÖRÜK

Hoşbulduk. hayırlı olsun umarım başarılı bir iş hayatınız olur.
    Faydalı olabilecek her türlü kaynağa ve bilgiye açığım, eğitim bittikten sonra kapsamlı bir araştırma yapacağım.
    Öneriniz için teşekkür ederim, notumu aldım :)

8. ISG-isg

ISG-isg ISGfrm Çalışma Birimi

size ve etrafınızdakilere faydalı olabilirsek ne mutlu bizlere

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica