Merhabalar

Konu, 'Tanışma Bölümü (Ailemizin Yeni Üyeleri)' kısmında Mehmet Emin DİNCEL tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Mehmet Emin DİNCEL

Mehmet Emin DİNCEL TÜİSAG Üyesi

aranıza bugün bir kardeşimin tavsiyesi ile katıldım. henüz eğitim için kurs araştırma aşamasındayım. paylaşımlarınızı inceledim. gerek kurs ve sınava hazırlık dönemi olsun gerek de meslek hayatı için oldukça faydalı paylaşımlar mevcut. aranızda boş yer varsa 1 kişilik rezervasyon yaparmısınız :utanmış:

2. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

Mehmet bey merhaba,
    Aramıza hoş geldiniz. Tüm arkadaşlarımıza yetecek yerimiz mevcuttur.
    Ayakta kalmayın buyurun içeriye :)

Mehmet Emin DİNCEL ve ECE bu yazıya teşekkür etti.
  3. Mehmet Emin DİNCEL

çok teşekkür ederim Kaan Bey :)

4. H.Ece SÜRMEN

H.Ece SÜRMEN TÜİSAG Üyesi

Merhabalar Mehmet Bey
    Öncelikle Hoşgeldiniz... :) Burada herkes elindekini karşılıksız masaya koyuyor, umarız size de katkısı olur...
    İyi çalışmalar...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Mehmet Emin DİNCEL

hoşbuldum Ece Hanım iş güvenliği alanına henüz adım atmadım. kurs araştırması içerisindeyim. eğitim dönemimde oldukça faydalı olacak dokümanlar edindim. ayrıca takıldığım konularda bana yardımcı olacak pek çok insan olduğunu öğrenmiş oldum. neden bu kadar geç kaldım diyorum kendime ama daha önce bu alana adım atma şansım yoktu

6. H.Ece SÜRMEN

H.Ece SÜRMEN TÜİSAG Üyesi

Olsun Mehmet Bey kanun yeni çıktı zaten, daha öncesinde işletme sahipleri de umursamıyordu... Şimdi daha ciddiye alıyor herkes ve önünüzde kocaman bir ömür var :) ve tabi bütün aşamalarda arkadaşlar yardımcı oluyorlar... Belgenizi alsanız bile öğrenilecek o kadar çok şey var ki... Şimdiden hayırlı olsun...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Mehmet Emin DİNCEL bu yazıya teşekkür etti.
  7. Mehmet Emin DİNCEL

iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim Ece Hanım. hayat başlı başına öğrenmedir. insanın son nefesine kadar öğreneceği o kadar çok şey var ki...

ECE bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica