Duyuru : Mesaj Denetim Grubumuza Katılmak Ister Misiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaan SAKA

TÜİSAG Kurucusu
Admin
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Sayın TÜİSAG üyeleri,

Sitemiz her geçen gün gerek içerek gerekse kullanıcı sayısı olarak hızlı bir şekilde büyümektedir.
Bildiğiniz üzere sitemizde verdiğimiz hizmetin kalitesini koruyabilmek amacıyla üyelerin gönderdiği tüm mesajlar mesaj denetim grubumuz tarafından teker teker okunup onaylanmaktadır.

Oluşan mesaj trafiğini rahatlatmak amacıyla Mesaj Denetim Grubuna katılarak TÜİSAG çekirdek ailemizin içinde görev almak isteyen arkadaşlarımıza ihtiyaç duymaktayız.

Talepleri doğrultusunda mesaj denetim grubundaki arkadaşlarımıza site içerisinde farklı görevlerde verilecektir.

Not : Başvurularda öncelik sitemizde çok zaman geçirmekte olan arkadaşlarımıza verilecektir.

İlgilenen arkadaşlarımız buraya tıklayarak yada özel konuşma başlatarak benimle iletişime geçmesini rica ederim.

Başvura da bulunan arkadaşlarımıza şimdiden teşekkür ederim.

İyi çalışmalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.