Mesleki Eğitim Belgesi Hakkında

Armağan Kocabaş

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Herkese merhaba;

Yeni bir kaynakçı işçimiz var ancak arkadaş daha önce çalışmamış. mesleki eğitim belgesi aldırıcaz ancak hizmet dökümü olmadığı için belgeyi veremiyorlar.

Kaynakçı için nereye başvuru yapmalıyız ve nereden belgesini alabiliriz. yönetmelikte diyor ki 01/01/2013 tarihinden önce sgk lı olanlar eğitime katılabilir. bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz? yoksa arkadaşı işe alamayacağız.

Armağan Kocabaş

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
bir bilgisi olan yok mu acaba? daha önce hiç çalışmamış birisi mesleki eğitim belgesi için nereye başvurmalı?

semih10

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Merhaba Armağan bey,
Hiç çalışmamış olan kişiye verebiliyorlar mı tam olarak bilmiyorum ama mesleki eğitimi verebilme yetkisine sahip kurumdan eğitim alması yeterli olabilir diye düşünüyorum.
Dün http://6331meslekiegitim.com/ bu internet sitesinde firmayla görüştüm MEB ile protokol imzalamışlar yetkileri varmış.İsterseniz bi görüşebilirsiniz.

Not:Bizi de bilgilendirirseniz seviniriz...

ZAİM ZENGİN

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
ücretsiz meb onaylı kaynakçı eğitimin linkini size gönderdim

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.