Eğitim-Sunum Mobbing Eğitimi

Konu, 'Psikososyal Risk Etmenleri' kısmında Mehmet Emin DİNCEL tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Mehmet Emin DİNCEL

Mehmet Emin DİNCEL TÜİSAG Üyesi

bizim kurum için mobbing hakkında bilgilendirme sunumu hazırlamıştım. sizlerk kendi birimleriniz için geliştirebilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

hcakir48, meltem ertan, Denizcimakine ve 21 kişi daha buna teşekkür etti.
  2. Mehmet Emin DİNCEL

Mehmet Emin DİNCEL TÜİSAG Üyesi

sunumu inceleyen arkadaşların eleştirilerini alırsam bana geliştirmem konusunda yardımcı olacaktır. olumlu olumsuz bütün eleştirilere açığım.

3. ay_iz

ay_iz TÜİSAG Üyesi

Çok güzel olmuş Emin Bey ellerinize sağlık...

Mehmet Emin DİNCEL bu yazıya teşekkür etti.
  4. kalitek

kalitek TÜİSAG Üyesi

Mehmet Bey Merhaba;
    Sunum içeriği bence yeterli.Sadece yazılar azaltılıp yerine sunumda özet bilgi verilerek sözel anlatım yolunu kullanabilirsiniz..Yazılar sunumda insanların dikkatini dağıtıyor.Okumaya çalışıyorlar.
    Saygılar.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. inangokhan

inangokhan TÜİSAG Üyesi

Öncelikle elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş, sizin isteğiniz doğrultusunda gördüğüm birkaç küçük eksiği paylaşmak isterim;

2.slaytta cümle düşük olmuş, “kıdem ve hiyerarşik konum farkı olmadan tüm çalışanların karşılaşması muhtemel” şeklinde düzeltilebileceğini düşünüyorum.

6.slaytta “sistematiksel” kelimesinin sistematik olarak düzeltilmesinin doğru olacağı kanaatindeyim.

15 ve 16 slaytlar arasında cümlenin bölünmesi slayt hazırlama tekniği açısından çok doğru olmamış sanki.

6. Ayşe Bekoğlu

Ayşe Bekoğlu TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

mehmet bey öncelikle ellerinize sağlık, emeklerinize sağlık...
    Ben kendi adıma içerik olarak beğendim... Bir konu belirtmek isterim, sunum konusunda iyi olan arkadaşlarım beni de bu konuda uyarmışlardı, slaytlarınızda çok yazı olmamasına özen gösterin, mümkün olduğunca sözlü anlatıma yönelin bence

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. yasemen özbek

yasemen özbek TÜİSAG Üyesi

Ne yapılmalı ve kanuni haklar nedir.Çikış çok yok.

8. DeathNote

DeathNote TÜİSAG Üyesi

Öncelikle ellerinize sağlık. kalitek adlı üyeye kesinlikle katılıyorum. Sözel anlatım her zaman daha başarılıdır.

9. semih10

semih10 TÜİSAG Üyesi

Paylaşım için teşekkürler.Eğitimin amacının belirtilmesi giriş, gelişme ve sonucun daha belirgin ve anlaşılır olması hazırlamış olduğunuz slayta güzellik katacaktır.

Eğitimin amacında(yani eğitim sonunda eğitime katılanların öğrenmesini istediğimiz hedef); 1- mobbingin tanımının öğrenileceğini
    2- Davranışın hangi aşamada mobbinge dönüştüğünün kavranması 3- Mobbing yöntemlerinin öğrenilmesi 4- Mobbingle mücadele için ne yapılması gerektiğinin öğrenilmesi gibi sıralayabilirim.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica