Günün Konusu ............. Nasıl Rezil Oldum Sormayın (21.01.2014)

Konu, 'Günün Konusu' kısmında FATİSG tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. FATİSG

FATİSG TÜİSAG Üyesi

karanlıkta çekmeden alıp giydiğim çorabın kız kardeşime ait olduğunu , gittiğim misafirlikte fark edene dek rezil olmuştum zaten..allı güllü çiçekli böcekli ööööö aklıma geldikçee utanıyorum...

fahirkekik, memocan ve Fatihulker bu yazıya teşekkür etti.
  2. Mete Tanören

Mete Tanören TÜİSAG Üyesi

Bir gün ofiste gaza gelip Haka Dansı yapmaya başlamıştım. Arkadaşlarımın kaş göz hareketi ile arkamı dönmem ve bölüm direktörü ile genel müdür ile karşılaşmam bir olmuştu "Aaa Mahmut Hoca" durumuna düşmüştüm :D

Rezilliğin dibi :D

ki bakınız

emreg1983 bu yazıya teşekkür etti.
  3. vahit kurtulus

vahit kurtulus TÜİSAG Üyesi

çocukken gece kabus görüp uyku uyanıklık arasında yataktan kalkmak istedim ama yataktan inmeye çalıştığımda bi engel vardı. birilerinin beni buraya sıkıştırdığını dolapları ters çevirerek yatağı çevrelediğini sanmıştım var gücümle ittiriyordum ama milim kımıldamıyordu ağlıyıp bağırıyordum sonra annemle babam gelip ışığı açtılar birde ne göreyim ben duvar tarafından inmeye çalışıp duvarı ittiriyormuşum :D :D şimdi anneme falan anlatsam olmıcak gecenin kör vakti yok bişey ya yok bişey diyip kafama yorganı çekmiştim :D

Gamze bu yazıya teşekkür etti.
  4. Genco

Genco TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Çukurova Üniversitesinde öğrenci iken orada okuyanlar iyi bilir turuncu Balcalı otobüsleri vardır. Her ne kısmetse otobüste yolculuk ederken sadece ben ayaktayım. Yurt durağına geldiğimizde otobüse binenler oldu. Çok güzel bir kız da yurt durağından binenler arasındaydı.Kaçamak bakışlar atıyodum :.) Bi süre geçtikten sonra kızın da bana baktığını hissettim. Yavaş yavaş heyecanlanmaya başlamıştım derken kız gülümseyerek bana doğru gelmeye başladı.
    Gözlerimin içine baktı, gülümsedi ve o güzel cümle döküldü dudaklarından...
    "Bir öğrenci alır mısınız?"
    ama ben muavin değilim kiiiiiiii
    ilk durakta inip Şener Şen misali koşmaya başladım :(
    Nasıl rezil oldum sormayın :(((((

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

emreg1983 ve Gülll bu yazıya teşekkür etti.
  5. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Aslına bakarsanız benimde hayatım boyunca kırdığım bir iki pot var. Bunları yazmayı düşünürken o anları şöyle bir canlandırdımda, kırdığım potlardan yaşadığım utanç çokta büyük değilmiş.
    Ben en çok güvendiğim insanların, yooo asla bunu yapmaz diye 3. bir şahısa garanti verdiğim insanların tamda bunu yapmaz dediğim şeyleri yapmış olduğunu gördüğümde utanıyorum, rezil olduğumu düşünüyorum. Bunun yanında benim kırdığım 1-2 masumane pot hiç birşey değil.

6. Gamze

Bazen burada da rezil oluyorum.
    Üyelerden birine soru soruyorum, meğer soruyu soran kişi cevap vermiş fakat yazışma yoğunluğundan ben cevabını kaçırmışım. Akabinde size soru sordum cevap vermediniz diye çıkıştığımda, Gamze Hanım ben size cevap verdim demez mi :D
    O an acayip mahçup oluyorum :utanmış:
    Kusuruma bakmayın olur mu? :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

yasemin28 bu yazıya teşekkür etti.
  7. Ayşe Bekoğlu

Ayşe Bekoğlu TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

kamuda çalıştığım esnada nefret ettiğim mesaiye zorla bırakılıyoruz. çıkma saatimize yakında birim müdürü gelip en az 30 dakika bizimle sohbet ediyor bir de o uzatıyor konuyu :) yine çıkma saatimiz gelmiş can havliyle kabanımı giyiyorum, bir yandan da mesai arkadaşlarımı fişekliyorum "çabuk olun şimdi damlar en az yarım saat konuşur hadi hadi hadi" diyorum. herkes gülüyor ben konuşurken, kapıya da arkam dönük :D gülümsemeler bir anda suratlarda donup kaldı ama ben kaptırmışım saydırıyorum :D insanların surat ifadesini görünce yavaşça arkama döndüm, müdürle burun burunayım :D gerçekten burun burunayım ama :D
    Nasıl Rezil Oldum Sormayın

8. Gamze

Fenaaaa :D :D

9. Ufuk Ylc

Ufuk Ylc TÜİSAG Üyesi

Ali Sami Yen stadında Galatasaray'ın bir maçıydı hangisi olduğunu hatırlamıyorum. Eski Açık tribününün ''Sarı'' diye bağırarak başlattığı tezahürat ve devamında sırasıyla ''Kırmızı'', ''Şampiyon'', ''Cimbom'' diye devam eder iken susmam gereken yerde ''Kırmızı'' diye yırtındığım an o koca kale arkasının dönüp bana baktığı an nasıl rezil oldum nasıl utandım sormayın :)

10. Gamze

İyi Lacivert dememişsiniz :D

11. AllisWell

AllisWell TÜİSAG Üyesi

türkiye ukrayna maçı var
    halaoğlu
    -maça gidelim
    ben
    -abi ben gidemicem (aslında önceden başka arkadaşlarla ayarladığım için abi ben başkasıyla gidicem diyemedim ayıp olur diye)
    halaoğlu
    -sağlık olsun
    derken maç günü geldi biz arkadaslarla türk bayraklarına sarılmışız maç öncesi müthiş coşku var tezahüratlar o biçim .bizim suratlar bile sağ taraf kırmızı sol taraf beyaza boyanmış halde kafadada bayrak var zaten kesinlikle tanınmayacak haldeyiz.
    velhasıl maç başlamak üzere arkadaş bir el omzuma dokundu ve
    -pardon acaba öndeki koltuk boşmu
    bi baktım halaoğlu
    - gel erdem abi boş.
    rezil olmuştum reziiiiil
    ulen 60.000 kişinin arasından gelde beni bul.buarada 3-0 yenilmiştik 3 golüde shevsenko atmıştı kahretsin :)

12. FATİSG

FATİSG TÜİSAG Üyesi

gök kuşağı gibi gün içerisinde tüm duyguların rengini bünyenizde barındırmaktan büyük sevinç ve gurur duyuyorum..her an KKD yle dolaşasım geliyor :D

13. Gamze

Ne güzel ifade ettiniz beni :)

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica