Neden Staj Yapacak Yer Bulmakta Sıkıntı Yaşanıyor?

M.Ali AYKUTLU

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Herkese iyi günler forum alt başlıklarında bulamadım ama 21 Ocak tarihi itibari ile İzmir'de mevcut bir OSGB'de C Sınfı İş Güvenliği Uzmanlığı öğreniminin teorik kısmını bitirecek biri olarak staj konusunda firmalara müracaat ettiğimde hepsi bir mazeret buldu. Mutlaka haklı oldukları konular var (İş kazası riski, sigorta gerekliliği vb.) Açıkçası bende artık pek yüzümü kızartmak istemiyorum 2-3 işyeri ile diyolog kurdum ama çözüm bulamadım.
Değerli editörüm ve sevgili üyeler sonuçta belki biraz avam olacak ama dakika bir gol bir... Bu işe baş koymuş biri olarak daha eğitim aşamasında iken bu sorunları yaşamak ilerisi için fırtınalı bir denizi karadan tahmin etmeye rağmen denize açılmak gibi geliyor.
Bu konuda en azından bir bölüm açıp biz C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı olmak isteyen adaylara yardımcı olunursa birlik-beraberlik ruhunun sitede daha kuvvetli cereyan edeceğini değerlendiriyorum. Benim bölümüm makine mühendisliği ve tersane/onarım kuruluşunda orta kademe yönetici olarak çalışmaktayım ve ileride sektörüme değer katabileceğim fayda sağlayabileceğim bu alanda staj için uğraşmaktayım. İzmir'/Marmaris/Çanakkale'de 1-7 işgünü arası staj yapabileceğim bir yer arıyorum. Konu ile ilgili fikir ve yardımlarınızı bekliyorum. Saygılarımı Sunarım.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.