Odtü Isg Semineri (ücretsiz)

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında Madencilik Türkiye Derg. tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Madencilik Türkiye Derg.

Madencilik Türkiye Derg. TÜİSAG Üyesi

Madencilik Türkiye Dergisi’nin MT Etkinlik hizmeti çatısı altında, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği Bölümü’nün ev sahipliğinde, 26 Eylül 2013 tarihinde 14.30-17.30 saatleri arasında, Dr. Güner Gürtunca tarafından `İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri’ konulu bir seminer verilecektir.

Son dönemlerde ABD ve diğer ülkelerde popüler bir konu haline gelen, İş sağlığı ve Güvenliği (İSG), birçok kuruluş tarafından değerlendirmeye alınarak, güvenli bir organizasyon için sistemler geliştirmektedir. Bu bağlamda Dr. Güner Gürtunca, İSG yönetim sistemi modelini sunacak ve sistemin çeşitli bileşenlerini tarif edecektir. Başarılı bir İSG sistemi kurmak için takip edilmesi gereken uygulama adımları da aktarılacak ve tartışılacaktır.

Seminer kapsamında İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Tanımı, İSG Modeli, İSG Stratejik Unsurları, İSG Önemli Etkinlikleri, Bir Madencilik Organizasyonunda İSG uygulanması ve Güvenlik Kültürü konularına yer verilecektir.

Seminere katılım ücretsiz olup kayıt yaptırılması zorunludur. Özellikle ODTÜ'ye girişte problem yaşanmaması için kayıt yaptırılması önemlidir.

İletişim için etkinlik@madencilik-turkiye.com

2. Madencilik Türkiye Derg.

Madencilik Türkiye Derg. TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar, seminer kontenjanlarımız dolmuştur. İlginize teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica