Soru : Ölümlü İş Kazası Sonrası Aile Ferdini Kaybeden Ailelerin Psiko-sosyal Destek Lisans Tezi

esin21

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
İYİ GÜNLER

Ben Sakarya Üniversitesi Sosyal Hizmet bölümü 4. sınıf öğrencisiyım. Ayrıca Kocaeli Üniversitesinde şuan İş sağlığı ve Güvenliği Bölümünde yüksek lisans yapmaktayım. Sosyal Hizmet bölümünde Bitirme tezi olarak ''Ölümlü İş Kazası Sonrası Aile Ferdini Kaybeden Ailelerin Psiko-sosyal Destek Durumlarının İncelenmesi'' hakkında bir çalışma yapmak istemekteyim. Ancak aile bireylerine ulaşmak konusunda problem yaşamaktayım.
Kocaeli SGK İl Müdürlüğünden, hastanelerden ve adliyeden aile fertlerine okulumdan almış olduğum resmi yazı eşliğinde ulaşmaya çalışmaktayım ancak bilgilere ulaşma konusunda sorunlar yaşamaktayım. Sizin önerebileceğiniz başka bir kurum var mıdır? Ya da çalışmam hakkında yönlendirebileceğiniz başka bilgilerde olabilir. Yüksek lisans tezimde bu konuyu daha da ayrıntılı bir şekilde ele almayı düşünüyorum. Eğer yardımcı olursanız çok sevinirim.

İyi Çalışmalar...

esin21

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Teşekkür ederim yardımınız için kendisiyle mutlaka iletişime geçeceğim.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.