Haber Önce Iş Güvenliği!

Konu, 'Diğer İş Sağlığı Ve Güvenliği Haberleri' kısmında Gamze tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Önce iş güvenliği!
    TMEM'de iş güvenliği sınıfı açıldı.
    Tarsus Mesleki Eğitim Merkezinde İş güvenliği ve İşçi sağlığı eğitimlerine destek olması adına Merkez Müdürlüğü bünyesinde iş güvenliği sınıfı oluşturuldu.
    Merkez Müdürü Nurettin Ambaroğlu iş güvenliği sınıfı oluşturmaları ile ilgili yaptığı açıklamada, "13 Temmuz 2013 tarihi ve 28706 sayılı resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Tehlikeli ve Çok tehlikeli sınıfta yer alan işler yönetmeliğine göre çevremizde yer alan küçük ölçekli ve büyük ölçekli firmalardan sürekli, olarak eğitim talebi olmaktadır. Bu talepleri karşılamak üzere bu sınıf oluşturulmuştur. sınıf oluştururken titizlikle çalışılmış ve eğitim alacakların daha kaliteli eğitim alması için merkezimiz müdürlüğünce tüm maddi ve manevi kaynaklar seferber edilmiştir. şu an devam eden ve bundan sonra yapılacak eğitimlerimiz bu sınıfta yapılacaktır. Bölgemiz eğitimine katkı sağlayacak iş güvenliği sınıfının hayırlı olmasını temenni ediyorum. " dedi.

Kaynak: http://www.turkhaberservisi.com/detay.asp?Id=16899

PınarKaya bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica