Soru Ortağı Olduğum (a.ş) Iş Yerinde Iş Güvenliği Uzmanlığı Sözleşmesi

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında' kısmında hcakir48 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. hcakir48

hcakir48 TÜİSAG Üyesi

Mrb. A.Ş olan bir şirkette ortaklığım var ancak yetkili değilim. İSG uzmanlığı yapabiliyorum ancak İSG-KATİP ten sözleşme imzalama konusunda aynı prosedürümü izleyeceğiz ??

2. münza

münza TÜİSAG Üyesi

Kendi şirketinize mi İSG konusunda iş mi yapacaksınız. Tam olarak soruyu anlayamadım.

3. hcakir48

hcakir48 TÜİSAG Üyesi

4. Alper Turan Taşkın

Alper Turan Taşkın TÜİSAG Üyesi

evet

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Alper Turan Taşkın

Alper Turan Taşkın TÜİSAG Üyesi

A Sınıfı Uzmanıyım. Ama Sitedeki C Sınıfı Uzmanı ibaresini, İş Güv. Uzmanı ( A )
    yapamıyorum.. ( GÜNCELLİYEMİYORUM ), Yardımcı olanlara Şimdiden, TEŞEKKÜR ederim

6. münza

münza TÜİSAG Üyesi

hcakir48 şirketinizde e-bildirge yetkili kullanıcısı kim ise isgkatip üzerinden sisteme giriş yapacak. Sonra işyerinizin sicil nosu ile uyuşan bölümden sisteme giriş yapacak ve sol taraftaki menüden hizmet alan işyeri modülü diye bir bölüm var. oradan yeni ye basıp sizi isg uzmanı olarak atayacaktır. Sonra sizde kendi sayfanıza girip sözleşmeyi onylıyacaksınız. İşleminiz böylece tamalanmış olacatır. Umarım yardımcı olmuşumdur. Yapamazsanız tekrar mesaj gönderim yardımdı olmaya çalışayım.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

hcakir48 bu yazıya teşekkür etti.
  7. hcakir48

hcakir48 TÜİSAG Üyesi

Teşekkür ederim .. yeterli oldu...

8. mahir anlak

mahir anlak TÜİSAG Üyesi

alper bey forum sayfasını en aşağıya alın sol altta turkuaz zemin üzerine beyaz yazı ile kişisel alanım yazıyor ...işleminizi yapın

9. münza

münza TÜİSAG Üyesi

önemli değil.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica