Osgb Fiyat Teklifi Örnekleri

AKIN ÇOBN

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Anladığım kadarıyla biz uzmanlar böyle sustukça, OSGB ler de bu şekilde bastırdıkça, fiyatlar daha çoook düşecek aşağılara...Dilekçeye katılım bekliyoruz arkadaşlar...
Nasıl bir dilekçe?

AKIN ÇOBN

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Aslında bu sorulara en net cevabı bir OSGB bünyesinde aktif halde çalışan uzman arkadaşlarımız verir ama okuduğum yorumlarda OSGB de çalışıp ta bu fiyat konusuna açıklık getiren çok az yorum gördüm...Firma ismi vermeden hatta kendiniz üzerinden de yorum yapmak istemiyorsanız, mevcut durumunuzu bir arkadaşım şukadar çalışıyor gibi de yazabilirsiniz..=))...Gerçekten piyasa hakkında nedir ne değildir, net bir bilgim yok.
Merhaba,
Yaklaşık 14 sayfa yorumun büyük kısmını okudum. Tüm arkadaşların görüşlerine kısmen yada tamamen katılıyorum ancak bir konu dikkatimi çekti; genelde 40 kişiye ...000 TL olur mu, 10 kişiye ...000 TL yazıklar olsun şeklinde. Acaba arkadaşlar sizin öngörünüz nedir_ Yani 10 kişi 50 kişi...gibi çok tehlikeli bir işyeri için ne kadar bir ücret acaba verilmelidir, uzman için mesela?
uzman o kadar parayı alacak kadar donanımlı mı? Bence bu daha önemli olmalı...

muratts

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
çok iyi para vermişler bence. 180 saatiniz 7200 tl, 217 saatiniz 8680 tl yapar. Siz ister kabul edin ister etmeyin şu an piyasada A sınıf tam zamanlı ücret 4000-5000 arası
işte osgbler de parayı böyle işlerden kazanıyor..10 kişinin çalıştığı bir iş yeri için ayda 500 lira veya 1000 lira vermek önemsiz bir şeydir..çok tehlikeli sınıfta bir iş yeri bu paraları rahatlıkla verebilecek durumdadır..ki bu paralara inşaatlarla anlaşan osgbler biliyorum..10 kişi ayda 1000 lira yani..
lakin bu miktarın sadece 60 lirasını uzmana veriliyor örneğe bakacak olursak..doktorlara verilen yüksek saat ücretini uzmanlardan keserek yüksek kar sağlıyorlar..
eğer çalışılacak iş yerleri genelde küçük iş yerleri olacaksa,anlaşmalar gözden geçirilmeli..bu tür iş yerleriyle 200 saati doldurup çalışmak imkansızdır..bir insanın üstesinden kalkamayacağı ağırlıktadır ama osgbler böyle küçük iş yerleriyle uzmanların saatini doldurup kazanacağı paraya bakıyor maalesef..

BERİL ŞAH

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
slm
100 kişi
asfalt işi
cok tehlikeli
isg uzmanı fiyatı nedir?
ayrıca hekim

İş Sağlığı ve Güvenliği

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
slm
100 kişi
asfalt işi
cok tehlikeli
isg uzmanı fiyatı nedir?
ayrıca hekim
20 saatlik iş güvenliği uzmanı desteği için ; 20 saat * 100tl = 2000,00 tl
Tabii ki bu benim isteyeceğim en alt değerdir. Size de tavsiyem bu yolda olurdu.

İskender GÜRDAĞ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
DSP
100 kişi çok tehlikeli sınıf isg uzmanı hekim v.s. herşey dahil paket fiyatı 100 x 42 TL = 4.200 TL aylık
şeklinde birlikte çalıştığım osgb adına fiyat teklifi verebilirim tabi İstanbul veya komşu illerinde

İş Sağlığı ve Güvenliği

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
100 kişi çok tehlikeli sınıf isg uzmanı hekim v.s. herşey dahil paket fiyatı 100 x 42 TL = 4.200 TL aylık
şeklinde birlikte çalıştığım osgb adına fiyat teklifi verebilirim tabi İstanbul veya komşu illerinde
İskender Bey bizler fiyatlar düşük diyoruz siz ise açıkca buradan fiyat pazarlığı yapar gibi fiyat belirtiyorsunuz. Aylık 1000 tl ye bir uzman tutar bu şekilde de fiyatı belirlersiniz.

ATURAN

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)

Çok tehlikeli sınıf

( İş güvenliği uzmanı + İşyeri hekimi + Sağlık görevlisi + OSGB ) ......................... 42 TL / Saat

Çok güzel teklif bravo çalıştığınız OSGB ye ....

Mümin DEMİRBAŞ

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (A)
Çok tehlikeli sınıf

( İş güvenliği uzmanı + İşyeri hekimi + Sağlık görevlisi + OSGB ) ......................... 42 TL / Saat

Çok güzel teklif bravo çalıştığınız OSGB ye ....

Bir yanlis anlasilma var sanirim. 42 Tl kisi basi gibi anladim ben.

İş Sağlığı ve Güvenliği

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Yanlış anlaşılma yok baksanıza. Biz ücretler neden bu halde diye çırpınalım alın size canlı canlı bir fiyat teklifi.Artık pes mi dersiniz yada farklı bir şekilde mi tepkinizi gösterirsiniz bilemem.
Benim tepkim bu tür tekliflerin direk forumdan silinmesi ve ceza verilmesi

O

ozgurisguvenlik

Guest
İşin ilginci düşük fiyattan, iflas riski taşıyan OSGB ler şikayet etmesi gerekirken ezilenler yine mühendisler oluyor. Ne garip...

muratts

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
osgblerde çalışan arkadaşlar maaşlarını zamanında alabiliyorlar mı..

O

ozgurisguvenlik

Guest
Sistem mühendislere bireysel çalışabilmeleri için fırsat vermiş ama bakıyorum bir çok mühendis, tüccar osgb lerin peşine takılmış. Ne gereksiz ve zarar verici durum.

tonay

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
İskender bey, bu fiyatı her şey dahil değil de sadece diğer sağlık personeli olarak sizin istediğiniz fiyat olarak anlamaya çalışıyorum en maksimum fiyat olarak. Lütfen hekim ve uzmanları bu fiyata dahil ettiğinizi bir kere daha söylemeyin.A sınıfı uzmanların en az saati 80 TL hekimlerin 70 TL ve personelin 30 TL olması gerekir. Bu en son dip noktası tabi. 100 kişilk bir yerden İSG uzmanının en az 8000-10000 alması lazım toplamda.

Hasan TUFAN

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
İskender Bey bizler fiyatlar düşük diyoruz siz ise açıkca buradan fiyat pazarlığı yapar gibi fiyat belirtiyorsunuz. Aylık 1000 tl ye bir uzman tutar bu şekilde de fiyatı belirlersiniz.

Aylık 1000 TL ye A sınıfı uzman. :p bulursa tabiki.

Hasan TUFAN

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Arkadaşlar,değerli İGU 'lar geçen hafta OSGB Rehberinden bir twit geldi. A sınıfı bir uzman arkadaşımız 1,5 yıl mahkumiyet yemiş ve kesinleşmiş. Hepimizin başına gelebilir çok dikkatli olmalıyız. Risk çok büyük. Yani Şiddet hep 5. Artık olasılık değişiyor, ama şiddet değişmiyor. Bu yüzden aldığımız RİSK'i değerlendirip ona göre fiyatlandırma yapmalıyız diye düşünüyorum. Aldığımız ücret o riski karşılıyor mu ona bakmak lazım. Bu arada çok kazanacağız diyede işverenleri de çok küstürmeyelim bunu da göz ardı etmeyelim :alaycı:

Moderatör tarafında düzenlendi:
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.