Osgb Fiyat Teklifi Örnekleri

Konu, 'Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri (OSGB) Hakkında' kısmında misg tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Neşe Yazıcı

Neşe Yazıcı TÜİSAG Üyesi

Bu tür insanlara sadece acıyabiliyorum.Emeğine biçtiği değer bu demek ki...

2. hcakir48

hcakir48 TÜİSAG Üyesi

Düşük fiyat veren arkadaşlar kolay uzman olmuş sanırım.. yada hiç bir şeyin farkında değiller..

3. izmir35

izmir35 TÜİSAG Üyesi

İzmirde başı osgbler çalışan başına 15-20 tl gibi fiyat istiyor. Örneğim 4 kişi çalışıyorsa çalışan başına 20 tl den toplamda 80 tl istiyor hem hekim hem uzman için.....

4. hcakir48

hcakir48 TÜİSAG Üyesi

Bunlar nasıl para kazanacak kendi kuyularını kazıyorlar..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Görkem DEMİRÖRS

Görkem DEMİRÖRS TÜİSAG Üyesi

siz neyin kafasındasınız yaw ben tehlıkelı sınıfa 8 kişinin çalıştığı yere hekimle bir 300 tl verdim.
    .ok düşük fiyat vermişssiniz birde döküm işi

6. uzmannn

uzmannn TÜİSAG Üyesi

Görkem bey,

Teklifi ben vermedim. Vereni ti ye almak için öyle yazdım zaten

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. JKAHRAMAN

JKAHRAMAN TÜİSAG Üyesi

Görkem bey , mesaja dikkat ettiyseniz 'arkadaşım diye belirttim' ben zaten tam zamanlı otomotiv sektörünün öncü bir firmasında A sınıfı uzman olarak çalışıyorum, böyle bireysel çalışma rakamlarına komik örnek olsun diye yazdım

8. JKAHRAMAN

JKAHRAMAN TÜİSAG Üyesi

Aynen katılıyorum, mühendis olmayanlar rakamı piyasada yeteri kadar ayak altına düşürdüler malesef

Mahmut Martin ve Ali Üstün bu yazıya teşekkür etti.
  9. Görkem DEMİRÖRS

Görkem DEMİRÖRS TÜİSAG Üyesi

bende zaten arkadaşınıza sinirlendim :D sorun yok

uzmannn ve JKAHRAMAN bu yazıya teşekkür etti.
  10. Atika

Atika TÜİSAG Üyesi

1-Bakanlık, tam zamanlı doktor ve uzman çalıştıracak iş yerleri için çalışan sayısını iki katına arttırdı(500 olan 1000 oldu).
    2-Bakanlık, yükseltme sınavlarıyla kısa zamanda uzman sayısını çok arttırdı. C sertifikasını yeni almış prim günleri de tutan bir uzman 7 senede geleceği yere bir sınavla 4 ayda geldi. Şu anda C sertifikalı uzman sayısı min. 100 milyon (abartı değil arkadaşlar yüz milyon)işçiye hizmet verecek kapasitede. Oysa Türkiye'nin istihdam kapasitesi çok tehlikeli iş yerleri de dahil 26 milyon işçi. Şaka gibi değil mi ?
    3-Bakanlık, uzmanların hizmet verme sürelerini düşürdü.

Bütün bunlar piyasada bir uzman enflasyonu yarattı. Ekonominin arz-talep kuralını hatırlayalım. Bir malın arzı ne kadar yüksekse fiyatı da o kadar düşer.
    Bence bunlar iyi günlerimiz. Bu kadar uzmanın olduğu piyasada elbette fiyatlarda dibi görecektir. Elbette fiyatla beraber kalitede düşecektir. Elbette mesleğin olmayan itibarı da düşecektir.

Çünkü bir meslek odamız yok. Bir çatı altında toplanıp örgütlenmezsek, aldığımız onca riske rağmen adam yerine bile koyulmayacağız.

Geçen sene bir OSGB çok tehlikeli bir yere kişi başı (Uzman,doktor,sağlık elemanı dahil) 68tl fiyat veriyordu. Son günlerde elime geçen fiyatlar kişi başı 20 tl civarında.
    Diyorum ya bunlar mesleğin iyi günleri. Teknisyenin yeterli görüldüğü piyasaya giren biz mühendisler (lütfen teknisyenler alınmasın) neden düşük ücretlerden yakınıyoruz ?

que ve berat melih bu yazıya teşekkür etti.
  11. berat melih

berat melih TÜİSAG Üyesi

Fiyatlar süper ......

12. koçyiğit_kayhan

koçyiğit_kayhan TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bende bir uzmanım ama neden doktor fiyatı ile kıyaslıyoruz ki kendimizi. Suç bizlerde Arkadaş düşük fiyata çalışmayalım , Doktor arkadaşlar en iyisini yapıyor Bakın sayıları da artıyor ama fiyatın düştüğünü pek göremiyoruz.Herkes dirayetli olsa varsın 1 ay işsiz kal 3-5 yere bakıp aldığın parayı 1 -2 yere bakıp alırsın. İşinin de hakkını verirsin, Ücret olarak da hak ettiğini alırsın. Zaten yakın zamanda denetimler başlar 3-5 liraya uzmanlık yapan arkadaşlarımı ben ozaman görürüm. Belgeler evraklar eğitimler vs istensin ozaman yakın zamanda nasıl ki uzman sayısı bu denli hızlı arttıysa azalışıda bu denli hızlı olacak

13. Okan Kayse

Okan Kayse TÜİSAG Üyesi

bugün benim sözleşme yaptığım firmaya başka OSGB
    200 lira fiyat vermiş.
    Ben 800 vermiş almıştım.

Ahlak nerde.. hele bunu OSGB ler yapıyorsa

14. Okan Kayse

Okan Kayse TÜİSAG Üyesi

Doktorlar daha prensibli.
    ondan

15. JKAHRAMAN

JKAHRAMAN TÜİSAG Üyesi

Merak etmeyin yakında 50 tl veren de olur

Okan Kayse bu yazıya teşekkür etti.
  16. JKAHRAMAN

JKAHRAMAN TÜİSAG Üyesi

İzmirde ünlü bir OSGB de 8 yıldır bu işi yaptıklarını iddia eden bir bayan arkadaşımla konuştum, kendileri işyerleri arasında ayrım yaptıklarını ölüm çıkması muhtemel olan yerleri almadıklarını söyleyerek aslında bu işi ne kadar bencilce yaptıklarını ortaya koydu, sanki az tehlikeli veya tehlikeli yerlerde ölüm olmuyor. Bu herhangi bir doktorun ameliyat masasındaki kişiye kusura bakma senin bu masadan kalkamama ihtimalin var seni ameliyat etmem, ben hastaları ölen bir doktor olarak anılmak istemiyorum demek gibi bir şey bence , arkadaşların sadece ve sadece kendi ceplerini düşündükleri ortada türkiyeye bir şey kazandırma gibi dertleri zaten yok.. yazık onun gibi insanlarla ünvandaş olduğum için utanıyorum resmen

17. Okan Kayse

Okan Kayse TÜİSAG Üyesi

Evet verir ondan sonra bağırırız.
    Doktorlar 3 kat fazla alıyor.
    Etik ahlak kuralı nedir.
    Cart dır curt dur.

Artık etik ahlak kuralını çiğneyenleri bakanlığa şikayet ediyorum.
    Ticaret başka ahlaksızlık başka

Bana göre

18. izmir35

izmir35 TÜİSAG Üyesi

19. JKAHRAMAN

JKAHRAMAN TÜİSAG Üyesi

bende hiç bir zaman firmada bulunmadığını iddia edip ama firmanın isg evraklarında adı gözüken uzman arkadaşlarımı 170 nolu hatta şikayet ediyorum . Kimse kusura bakmasın ya bu işi insan gibi yaparlar ya da sonuçlarına katlanırlar

que, nigarcinar, Ali Üstün ve 2 kişi daha buna teşekkür etti.
  20. ATURAN

ATURAN TÜİSAG Üyesi

JKAHRAMAN tam zamanlı olarak çalıştığınız otomotiv şirketinde siz ne kadar alıyorsunuz? Örnek olması açısından bize söyleyebilir misiniz?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica