Osgb Fiyat Teklifi Örnekleri

Konu, 'Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri (OSGB) Hakkında' kısmında misg tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ruayha

ruayha TÜİSAG Üyesi

12 çalışanı olan tehlikeli sınıftaki iş yerimiz için İGU+İH+DSP=600 TL+KDV'ye anlaşma yaptık. İsterseniz telefon verebilirim

2. Ceyhun Dündar

Ceyhun Dündar TÜİSAG Üyesi

Aynen ole fiyatlar biraz afaki. Ben isyeri hrkimi 125 tl saat igu 75 tl saat diger saglik personeli 20-25 tl saat teklif veriorum.
    Bireysel calistigim icin sigortali gosterilmek sartiyla.

Last edited by a moderator: 27 Şubat 2014
  3. yavuz mavruk

yavuz mavruk TÜİSAG Üyesi

Güzel tespit.Fakat namuslu-namussuz kavramları kutuplar halinde durmuyor ki.Sap samana karışmış OSGB nin namussuzunun sebebi namussuz uzman değil mi? Uzman ilkeli ve etik davrandıkça OSGB namuslu olmak zorunda olmayacak mı? Ya da namussuz,sömürücü takımı bazı işveren,OSGB patronları vs...satıcı ahlaksız çalışan sayesinde ayakta kalmıyor mu? Önce ayıkla pirincin taşını.Bu iş zor düzelir.Devlet-işveren-uzman-çalışan-doktor...namuslu cephe işbirliği olmadıkça imkansız bu iş.

4. uzmannn

uzmannn TÜİSAG Üyesi

C sınıflarının sayısı 40-50 bin civarı olmuş bundan sonra C ye iş yok malesef, bu sınvaları bir noktada kapatmazlarsa daha da kötü hale gelecek.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Last edited by a moderator: 2 Şubat 2014
    Serdar Sezer bu yazıya teşekkür etti.
  5. Ceyhun Dündar

C sinifi uzman arkadalarin isi zor malesef artik sayica oldukca fazlalar.

6. pinarodabasi

pinarodabasi TÜİSAG Üyesi

bodrumda fiyatlar resmen dibe vurmuş vaziyette.çok tehlikeli saatine ıgu+ih+sağlık personeline 100 tl+kdv diyen bile var.hatta subatt dakika olarak girişler olacağı için onu baz alıp 1kişi çalışan iyerlerine ıgu+ih+sağlık için 30 tl diyen var.genel olarak kişi başı 30 tl.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. &Topçu&

&Topçu& TÜİSAG Üyesi

uzman sayısı artınca uzmanın almış oldugu sorumluluk azalıyor mu? c sınıfı uzmanın karşılasacagı iş kazasında hakim ona dicek mi c sınıfı uzman cok türkiyede o yüzden sen sucsuzsun? aralık sınavından önce hangı doktora gitsem masasında calısma kitabı vardı iş yeri hekimliği için?!!?sadece artan uzman sayısı mı? ***KESİLDİ***

Last edited by a moderator: 24 Ocak 2014
  8. Ceyhun Dündar

Algida bi sorun var sanirim doktorum is bulmada hic zorlanmiorum mantikli veya mantiksiz onlarca teklif var. C sinifi uzmlarin isi zor ben demiorum yukarda arkadas yazmis osgbler kabul etmior seklinde.
    Herneyse doktorlara yonelik onyargi nedeninizi bilmiyorum ancak insallah siz zorlanmazsiniz is bulma konusunda.

Last edited by a moderator: 2 Şubat 2014
  9. &Topçu&

&Topçu& TÜİSAG Üyesi

aramadığım bir şey için zorlanmam çok şükür...ben de bunu anlamıyorum birileri cıksında 1000 tl ye 1500 tl ye calısan uzmanın sözleşmesini göstersin...burda hersey manipüle ediliyor...ben mesela sizin bile lafınızdan bunu cıkarıyorum...bir OSGB sahıbı gıbı yorumlar yapılıyor...ya bunca senesini okumaya harcayıpta 1000 tl ye calısan adamı ben gercekten merak ediyorum ve inanmıyorumm...doktorlara saygım sonsuz cunku bu memlekette dik duran tek meslek dalı diyebilirim...ama sen bir iş yeri hekimi olarak kalkıp o yorumu yazarsan adamın aklına soru işareti sokarsın sayın hekimim?!?!

10. gülnisa

gülnisa TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar A sınıfı olarak OSGB den bana verilen saat ücreti 30 TL
    yani 10 kişilik benzin istasyonunda aylık 60 TL ye çalışacaksınız ve risk alacaksınız.
    Ben bu işe başlamadan bitireceğim galiba...

bahsedilen dilekçeyi herkes desteklesin...Onurumuzu kurtaralaım arkadaşlar...Ayıp yani...

Muharrem HORUZ bu yazıya teşekkür etti.
  11. MNG

MNG Guest

Gülten bahsettiğin dilekce nerede?

12. Ceyhun Dündar

Benm OSGB yok ayrica calistigim tum isg uzmanlari arkadasim tanidiklarim.
    Diger baslikrdaki yorumlarimi da okursaniz osgblerden rahatsiz oldugumu ve uzmlarin mesleklerini ucuza icra etmemeleri gerektigini belirttim.
    O acidan bakabileceginizi dusunmemistim bile.

Hic riske girmenize degmez ,boyle sacma bir fiyat olaz.

&Topçu& bu yazıya teşekkür etti.
  13. gülnisa

gülnisa TÜİSAG Üyesi

bence de olmamalı ama inanın birkaç gündür görüşmeler yapıyorum.Sonuç bu..
    dilekçe örneği yukarıda bahsedilmiş ordan gördüm..yoksa bile hemen oluşturalım ve herkes bakanlığa bir şekilde ulaştırsın.
    Kimse bu fiyatlarla anlaşma yapmasın arkadaşlar...Dolayısıyla otomatik olarak fiyat yükselecektir..

14. Ceyhun Dündar

Hangi sehirde bu fiyatlar?

15. gülnisa

gülnisa TÜİSAG Üyesi

İstanbul'da
    Artık anadolu'da 10 tl teklif ederler A için...C lerde hayrına çalışır...

16. sametorhan

sametorhan TÜİSAG Üyesi

Ben olsam , 30 tl veren firmaya şunu derdim,günlük 30 tl ye, ay da 30 günden sen gel ,benim apartmana giriş çıkış kayıtlarını tut derdim.sgk dan bizden paranıu al derdim,O 30 tl veren kim bana adresini verin,bizim apartmana görevli olarak onu tutalım.

17. gülnisa

gülnisa TÜİSAG Üyesi

Bunu söyleyen OSGB firması olan bir doktor.Ve fiyatı çok iyi buluyor.Söyleyecek bişey bulamadım..
    210 saat üzerinden hesap yapıyor.6300 TL maaş çok iyi diyor.Karşılığında size 30 firma falan baktıracak galiba.Deli gibi koşturacak...Dünyanın riskini yükleyecek...Sonuçta iyi para yaa...6300 Tl....yuh diyorum...Brezilya'sa kahve tarlasında boğaz tokluğuna çalış daha makul...

dilekaltinok bu yazıya teşekkür etti.
  18. Ceyhun Dündar

Gulten hanim o nedenle bireysel calismakta fayda var.size 30 veriorsa 30 da kendine ayiriyor:)

uzman bu yazıya teşekkür etti.
  19. gülnisa

gülnisa TÜİSAG Üyesi

Ben zaten böyle fırsatçı adamlarla çalışmayı düşünmüyorum.
    Herkes kendi ederini belirlesin arkadaşlar....Ben ucuz adamım diyen gitsin..Kaliteliler
    kendi işlerini yapmaya devam etsinler...

20. muratts

muratts TÜİSAG Üyesi

c sınıfı uzmanların iş bulamaması son düzenlemeden sonra normal değil mi.
    1 ocağa kadar çok tehlikeli sınıf dahil hepsine bakabiliyorlardı,1 ocaktan sonra bu sınıf tam manasıyla yasaya dahil edilip a ve b sınıfı uzmanlara bırakıldı.Bir yerde c'lerin baktığı iş yerleri ave b'lere devredildi diyebiliriz..2016 temmuzunda 800 bin az tehlikeli iş yeri yasa kapsamına girine kadar maalesef c grubu uzmanlar iş bulmakta zorlanacak..

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Üyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :

1. benzin istasyonu osgb fiyatları

Yandex.Metrica