Osgb Sahipleri Bu Yazımı Okuyun Lütfen

Konu, 'Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri (OSGB) Hakkında' kısmında aliutku tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

Haksımıyız?

1. Hakkımız yeniyor

95,2%
  2. Hakkımız yenmiyor

4,8%
  1. servet yortumluk

servet yortumluk TÜİSAG Üyesi

Hakça paylaşımın olmadığı durumlarda, haklının o mekanda durması, haksızlığa ortak olmasıdır.
    Madde bağımlılık yapar, şimdiden uyarayım dedim,
    Kazasız günler,

arzu_91 ve Fasih Fatih DEMİRTAŞ bu yazıya teşekkür etti.
  2. volkancoskun

volkancoskun TÜİSAG Üyesi

OSGBler şaşırmış :) arkadaşlar yine diyorum istanbulda 2000 tl nin altında çalışan uzmana rastlamadım bu iş çok riskli bir iş.işin sonunda insan canı var mahkemeler para cezaları ucuza yapılacak iş değil. neden işyeri hekimlerinin piyasasını düşüremiyolar ?

arzu_91, esmabaykan ve YalnızcaMete bu yazıya teşekkür etti.
  3. tuncay

tuncay TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bence çok fazla bilgi paylaşmayalım risk analizi,acil durum planı,talimatlar,prosedürler,...falan falan...Adam bilgiye bu kadar çabuk ulaşırken ne istese hemen dosya siteye koyuluyor..araştırmadan iki değişiklikle kopya yapıstır.emek ve zaman harcamıyor ki cok para istesin..bence paylaşımı kesin ve paylaşımları kaldırın..cok detaya girmeden risk analizi örnek 2-3tane yeter bütün konuları dahil kişiler okusun onu ona göre seklillendirsin..böyle hazır bilgi bence kötü sonuçlar doğurur..

arzu_91 bu yazıya teşekkür etti.
  4. Kemal Erdal Çelen

Kemal Erdal Çelen TÜİSAG Üyesi

Bilgi paylaşıldıkça büyür. Çalışmalarımızdaki eksiklikleri gördükçe ve yeterli iyileştirmeleri yaptıkça mükemmele yapılan yolculukta oldukça iyi mesafeler alabiliriz. Bu konuda kötü örnekler iyi uygulamaları engellememize gerekçe olmamalıdır.
    Sağlıcakla kalınız.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

koçyiğit_kayhan, Onur Gül, crimson ve 3 kişi daha buna teşekkür etti.
  5. Çok güzel tesbit ve açıklamalarda bulunmuşsunuz... Pek çok kişinin aklındaki soruya cevap vermişsiniz. elinize sağlık...
    Selamlar...

tknnce bu yazıya teşekkür etti.
  6. Yazınıza yürekten katılıyorum. İyileştirmeler, kendimizi geliştirmeler açısından elimizdeki örnekleri bilgileri paylaştıkça daha iyiye ulaşmamak için bir sebep yok.
    Selamlar.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Kemal Erdal Çelen bu yazıya teşekkür etti.
  7. İşte doğru başlangıç noktası... Sahibi bir işyeri hekimi ya da İSG uzmanı olmayan OSGB'lerde çalışılmamalı ki maaş politikalarının kurbanı olunmasın. Zira bütün haksızlığı yapan ve İSG'nin laçkalaşmasına sebep olanlar sahibi İSİG ile alakası olmayanlar... Bu gibiler sadece işin ticaretini yapan ve cebini düşünenler olduğundan maalesef İSG uzmanlarını kendi ücret politikalarına alet edip piyasayı yönlendiriyorlar...

arzu_91, tknnce, Ahmet B. DÖNMEZ ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  8. servet yortumluk

Tuncay , kardeşime katılıyorum,
    Hazır olarak kullanmak yerine, ne, nerede ve nasıl sorularının cevaplarını bularak ve de yanıtlayarak bu işi çözebilirler,
    Kolay gelsin,

9. doktornext

doktornext TÜİSAG Üyesi

ben OSGB kurma başvurusunu yapmış,nasipsede haftaya ruhsatını alabilecek bir işyeri hekimiyim,bir isg uzmanına bugüne kadar 3000tl nin altında ücret teklif etmedim,etmemde,paylaşmazsan hiçbirşeyin tadı olmaz.

arzu_91, emirbuyuran89, G.Hakan CAN ve 7 kişi daha buna teşekkür etti.
  10. Doktor bey, duyarlılığınıza teşekkür ediyorum. Dilerim inşallah kuracağınız OSGB'de hem siz hem de bünyenizde çalışacak olanlar başarılı olur iyi kazançlar elde edersiniz. Allah utandırmasın başarılar, hayırlı ve bol kazanç dileklerimle...
    Selamlar.

doktornext, Sevecen Günel ve Levent Acar bu yazıya teşekkür etti.
  11. volkancoskun

volkancoskun TÜİSAG Üyesi

zaten 1250-1500e çalışan isg uzmanından ne verim alabilirsinki bu iş çin malı ı phone a benzer

arzu_91 ve SEG bu yazıya teşekkür etti.
  12. servet yortumluk

Bu doktor kardeşimi yürekten alkışlıyorum,
    Allah c.c işini gücünü rast getirsin,
    böyle düşünenleri Rabbim muzaffer eylesin,
    Kazasız ve kazançlı günler dilerim,

Sevecen Günel, doktornext ve Fasih Fatih DEMİRTAŞ bu yazıya teşekkür etti.
  13. Burak HEKİM

Burak HEKİM TÜİSAG Üyesi

sana bu konuda ciddi destek veriyorum utkucum bunu zamanında yaşadık sömürü ve insanlarının haklarının yenmesi çok iyi bildiğimiz konular. haklı olduğun bir konuda bu osgbleri hep pazarlamacı mantığındaki insanların kurması ve yönetmesi bu iş parası olanın değil hizmette kalite ve gereklilikleri yerine getirenlerin yapması gereken bir iş umarım çürükler temizlenir sağlamlar ve kaliteli firmalar ortada kalır.

arzu_91, burakozdemir, crimson ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  14. doktornext

doktornext TÜİSAG Üyesi

Allah razı olsun.

15. semih001

semih001 TÜİSAG Üyesi

yolunuz açık olsun doktor bey hangi ilde OSGB kurdunuz?

16. chemistanbul

chemistanbul Banned

Allah .c.c sizi gibi düşünen kişilere yardım etsin.

Sevecen Günel bu yazıya teşekkür etti.
  17. doktornext

doktornext TÜİSAG Üyesi

Cenab-ı hak doğruların yanındadır,biz yeterki sebat edelim.

chemistanbul bu yazıya teşekkür etti.
  18. doktornext

doktornext TÜİSAG Üyesi

boluda,ismi de barla OSGB yolunuz düşerse beklerim inşaALLAH.

19. servet yortumluk

Kardeşim ALLAH C.C. hayırlı sebep yazsın,
    Yiyecek ekmek ve suyu olan görüşür,
    Tabi ki doğrunun yardımcısını biliyoruz ,
    Eğrilerin yardımcısı da onlar gibidir,
    Onlara da dua etmek lazım,
    İnşallah onlarda hayra dönerler,
    kolay gelsin,

chemistanbul bu yazıya teşekkür etti.
  20. chemistanbul

chemistanbul Banned

keşke istanbul da da sizin gibi insanlar olsa.saygıya değer, saygı gösteren.çok iş yapılır.çoookkk.

doktornext bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica