Osgb Sorumlu Müdür

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında Başak1989 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Başak1989

Başak1989 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merhaba,

Yeni açılacak olan OSGB'de sorumlu müdür olmam isteniyor. Açıkçası belgemi yeni aldım ve tereddütlerim var. Sorumlulukları ve yükümlülükleri hakkında bilgi almak istiyorum.Tecrübesiz bir insanın böyle bir iş içine girmesi ne mantıklı bilemiyorum.Sorumlu müdür olarak çalışan varsa bana bilgi verebilir mi?

2. mert aslan

mert aslan Guest

yeni belgeni almıssın tecrübende yok bnce hiç girme derim sorumlulukları ağır.seni kullanmak istiyolar açıkçası buna izin verme

3. Başak1989

Başak1989 TÜİSAG Üyesi

Bana da aynı şekilde geliyor ama emin olmak istedim sadece çok teşekkür ederim

4. fethiye

fethiye TÜİSAG Üyesi

slm Başak,
    Bende sorumlu müdür olarak başladım yeni açılan bir OSGB de.Bende ilk çalışmaya sorumlu müdür olarak başladım,işin doğrusu başta bende senin gibi tereddütte kaldım ama uzun süren bir işsizlik döneminin ardından kararım hızlı oldu ve kabul ettim. Şimdiye kadar bir aksilik olmadı,evet sorumluluk artıyor fakat işimiz zaten başlı başına sorumluluk değil mi? hem zaten aldığın sorumluluğu sadece sana yüklemezler işverenlerde yardımcı oluyorlar ki zaten yoksa gelen bir ceza hepimizi ilgilendireceğinden kimse işlerin aksamasını istemez. Eğer ki çok şey öğrenmek istiyorsan ve çok çalışmayı seviyorsan yapabilirsin...bakanlığa sözleşme bildirimlerini yapıyorum elektronik ortamda sonrada çıktılarını yollayacağım...bende daha yeni öğreniyorum,elbette sitresli zamanlar oluyor fakatçok şükür şimdilik iyi gidiyor...Aklına takılan birşeyler olduğunda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım...kolay gelsin,inş. hayırlı olan iş de başlarsın çalışmaya....hoşçakal.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Başak1989

Başak1989 TÜİSAG Üyesi

Çok teşekkür ederim peki maaş durumunda bi değişiklik oldu mu sorumlu müdür oldun diye

6. doktornext

doktornext TÜİSAG Üyesi

bende OSGB kurma çalışmaları yürüten bir işyeri hekimi olarak tavsiyem,sorumlu müdür olacaksanız alacağınız ücreti artırın ve dik duruşlu görev yapacağınızı işverene belli edin.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Arif Alataş ve chemistanbul bu yazıya teşekkür etti.
  7. Başak1989

Başak1989 TÜİSAG Üyesi

Aslına bakarsanız benimde düşüncem bu yönde ama açıkçası patronun çokta böyle bir şeye yanaşacağını sanmıyorum ama ben teklifimi yapıcam tabiki de kabul etmezse de boşuna o sorumluluğu almam düşüncelerim bu yönde çok teşekkür ederim yorumunuz için

doktornext bu yazıya teşekkür etti.
  8. mert aslan

mert aslan Guest

nerde kuracaksınız OSGB yi?

9. doktornext

doktornext TÜİSAG Üyesi

10. mert aslan

mert aslan Guest

bildiğim kadarıyla boluda OSGB var irtibata gecebilirsiniz bence?

11. fethiye

fethiye TÜİSAG Üyesi

rica ederim. maaş durumum çok yüksek değil ancak işe alınacak olan yeni c sınıfı uzmanlarıyla da aynı değil, sorumlu müdür olunca illaki fark olacaktır,çok yüksek değil ama başta konuşurken bana OSGB açıldıktan sonra maaşımı arttıracaklarını söylediler bu yüzden şu kurulma ve düzene girme aşamasında çok yüksek değil ama inş. sorunsuz bir zamandan sonra artar,temennim bu yönde tabi ))

Başak1989 bu yazıya teşekkür etti.
  12. doktornext

doktornext TÜİSAG Üyesi

neden irtibata geçeyim anlamadım

13. kerim öztoy

kerim öztoy TÜİSAG Üyesi

BAŞAK HANIM KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK, BİR UÇTAN BAŞLAMAK GEREKİYOR, SİZ ÖNCE ALLAHA SONRA KENDİNİZE GÜVENİN VE BİR UÇTAN BAŞLAYIN, UNUTMAYIN. İNANMAK BAŞARMANIN YARISIDIR

Başak1989 bu yazıya teşekkür etti.
  14. Ardadgn

Ardadgn TÜİSAG Üyesi

Merhaba,
    OSGB Sorumlu Müdürlük için kabul şerhli görevlendirme yazısı örneği gönderebilir misiniz? Teşekkürler.
    ardadgn@hotmail.com

15. necdet koca

necdet koca TÜİSAG Üyesi

Merhaba,
    OSGB Sorumlu Müdürlük için kabul şerhli görevlendirme yazısı örneği bulmalıyım.Yardımcı olursanız sevinirim . Teşekkürler.
    drnkoca@yahoo.com

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica