Osgb'de C Sinifi Uzman Maaşi

Konu, 'Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri (OSGB) Hakkında' kısmında uzman_26 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. perfect

perfect TÜİSAG Üyesi

gercekten yakıstırmadım sıze

2. Onur ATALAY

Onur ATALAY TÜİSAG Üyesi

biraz ölücülere denk gelmişsiniz. araba konusu firmadan firmaya değişir net 1500 tl başlangıç için makul olabilir deneyim kazandıkça değeriniz artar ondan sonra hakkınız olan seviyelere çekmezlerse ücreti farklı yerlere daha rahat geçersiniz kazandığınız deneyimlerle ama ilk başlarda çok yüksek ücretlerde beklemeyin kanımca.

mmüge bu yazıya teşekkür etti.
  3. seyfullah

seyfullah TÜİSAG Üyesi

kardeş burda bunu sorman bile ayıp adam sana 1000 tl deyince özel güvelik olup 1300 maaş alırım kafam rahat olur deyip basıp çıkacaktın,vallahi ağzımı bozmak istemiyorum bu emek sömürücülerine..

4. seyfullah

seyfullah TÜİSAG Üyesi

kardeş bu işi yapacağına git bime gir 1300 tl alırsın 1000 tl nedir yahu zaten adam 1 şirketten 1000 tl alacak senin adına azcık akıllı davranın yahu

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Aslı AKBABA ve isg1 bu yazıya teşekkür etti.
  5. Davutt

Davutt TÜİSAG Üyesi

Bu yazdığım yazının fotoğrafını çek ve yanında sakla,bir sene sonra tekrar bak,Davut demişti dersin...

6. Davutt

Davutt TÜİSAG Üyesi

Ankara için 1 000 isg uzmanı yetecekken. 5 000 isg uzmanı olacak,gelde iş yap...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. seyfullah

seyfullah TÜİSAG Üyesi

davut kardeş bu senin elinde gidip hemen 1000 tl yi kabul et başka birşey demiyorum yazık günah

8. yahel

yahel TÜİSAG Üyesi

sizce ilk girişte ne kadar süreli bir sözleşme yapmak gerekir ? (işi ,piyasayı öğrenmek ,belli bir tecrübe kazanmak için)

hülya özayvaz bu yazıya teşekkür etti.
  9. fatih akbulut

fatih akbulut TÜİSAG Üyesi

1000 TL ÇOK YA 600 TL YE ÇALIŞMAK LAZIM.... VAR MI AZALTAN ...

ARKADAŞLAR BU TARTIŞMLARI YAPMAYIN ... BUNLAR KÖTÜ NİYETLİ İNSANLAR .... HALA ANLAMADINIZ MI...

Semchenko, isg1, hegomania ve 2 kişi daha buna teşekkür etti.
  10. murat_16

murat_16 TÜİSAG Üyesi

BANA GÖRE DE 1000 TL VE AŞAGISDINDA LAIŞMAYA SENEYE 800 LİRAYA İŞ BULAMAYACAKSINIZ DİYE YAZAN ARKADAŞLARIN BEN ART NİYETLİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.BURDA BİR SÜRÜ OSGB SAHİBİ KİŞİLERİNDE ÜYE OLDUĞUNU BİLİYORUZ VE BİLEREK BURDAKİ ARKADAŞARIN DİRENCİNİ KIRMAYA ÇALIŞIYORLAR VE KARAMSAR HAVA OLUŞTURMAYA ÇALIŞIYORLAR İNŞALLAH BİR ODA KURULUR İSG UZMANLARININ HEPSİ BİRLİK OLUR O ZAMAN BEN GÖRÜRÜM ONLARI ŞİMDİ ONLAR KONUŞUYOR AMA İNŞALLAH SIRA BİZEDE GELCEK.HAKKINIZI YEDİRTMEYİN KAN EMİCİ VAMPİRLERE

isg1 ve nilbakaner bu yazıya teşekkür etti.
  11. ceyhan27

ceyhan27 TÜİSAG Üyesi

mesleğim: fizikçi
    yaptığım iş: enerji müdürlüğü
    bazı arkadaslar işsiz dedi ya =) KPSS sonucu 86 ales 85 kpds: 66
    bu puanlarla ıstesem meur veya arastırma gorevlısı olurum hala vasıfsız dıyorsan
    sen bılırsın kotu söz sahıbınındır...

nilbakaner ve hülya özayvaz bu yazıya teşekkür etti.
  12. xenitly1

xenitly1 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar sınavı yeni kazandım.750 iş gününü tamamlamış bir mak. müh yim. Bir OSGB den tekllif aldım.hizmet edilecek firmaların hepsi A sınıfı. Fiyat olarak ne belirlemem lazım.? şimdiden teş ederim.acil yardm lütfen.(İL BURSA)

13. Serdar PATAN

Serdar PATAN TÜİSAG Üyesi

5000 tl den aşağı isteme???

nilbakaner ve xenitly1 bu yazıya teşekkür etti.
  14. ENES SAKARYA

ENES SAKARYA TÜİSAG Üyesi

Aynen katılmak ile beraber sonuçta A SINIFI UZMAN gibi çalışacaksınız siz olmasaydınız bir A sınıfı uzman ile anlaşmak ve en az 10.000 tl vermek zorunda kalacaklardı!!!!
    Buna göre siz kendi ücretinizi belirleyebilirsiniz,hakkınız da hayırlısı olsun.

Saygılarımla;
    Enes SAKARYA

nilbakaner ve xenitly1 bu yazıya teşekkür etti.
  15. servey

servey TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar burada yazilanlari okudugumda saka gibi geliyordu bana ama su bir haftadir yasadiklarimdan sonra cok uzgunum.ben de 84puan aldim.4yillik is tecrubem var.ortak saglik birimleriyle gorusmelerde 1000 tl teklif edenler oldu.inanir gibi degil.kapici hizmetini veren gorevli arkadasa 1200 tl veriyoruz.yaziktir ayiptir bu kadar firsatci olunmaz yaaa,kabul etmeyip sinirle ciktim;2saat snr bir panelde karsilastik, gorustugum kisi yanima gelip ikinci kez gorusmek istediklerini soyledi.ucuza kapatmaya calisiyorlar;evet ihtiyaci olan arkadaslari anliyorum ama bu kadar da degil,unv mezunuyuz uzmanlik degil baska bir is yapalim o zaman.hakkimiz yeniyor.beni o rakamlara aramayin dedim.kestirip atmayin goruselim yine dediler.

akın kurt bu yazıya teşekkür etti.
  16. Davutt

Davutt TÜİSAG Üyesi

Niye şaşırıyorsun anlamadım sanki farklı bir ülkede yaşıyosun,burası Türkiye akla mantığa uymayan bir çok şey yaşanıyor bu senin dediğin onların yanında çok basit kalıyor,önceki yorumlara bakarsan ben asgari ücrete inecek demiştim....

17. Ersgur

Ersgur TÜİSAG Üyesi

ARkadaşlar kanun maddeleri değişiyor igu çalıştırılma zorunluluğu ileri tarihlere ötelenecek
    yani birkaç yıl daha iş yok ,yeni açılan OSGB ler uzmanları çıkarmaya bile başlamış

18. Ersgur

Ersgur TÜİSAG Üyesi

birkaç yıl sonra uzman çokluğunda DAVUT arkadaşın dediği gibi ücretler asgari ye düşecek

19. özgür cinel

özgür cinel TÜİSAG Üyesi

valla davutt gibi arkadaşlar asgari ücrete çalışmak istiyorsa çalışsın.ben aldığım eğitime çalışmama o kadar ücreti hakaret kabul ederim.

Erhan GÜNCAN ve Serdar PATAN bu yazıya teşekkür etti.
  20. Davutt

Davutt TÜİSAG Üyesi

Gittiğin kurs seni iyi motive etmiş,daha havalardasın,yere inince anlayacaksın...

kmemel bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica