Tartışma Osgb'siz Hayat...

Konu, 'İşyeri Hekimliği Hakkında Güncel Tartışmalar' kısmında varp tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. varp

varp TÜİSAG Üyesi

Gerek İYH (işyeri Hekimi) gerek İGU (İş güvenliği uzmanı olarak), Formüller bulup, işyerleri ile OSGB'siz de anlaşma yapabilmek için, yollar bulmalıyız.

Her iki kişi de Serbest Meslek Makbuzu keserek bu hizmeti , avanta vermeden ve meslek onuruna yakışan bir ücretle, omuz omuza veremez mi??
    Bunun kazançları ve kayıpları konusunda kafa yoralım istiyorum.

Ali Balıkçıoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  2. uzman

uzman TÜİSAG Üyesi

bu konu sıkıntı zaten

3. Arzu Çağlayan

Arzu Çağlayan TÜİSAG Üyesi

veremez olur mu? elbette verebilir.. ancak iş yeri hekimi sayısı az ve bunların çoğu paralarını tek bir yerden alabilecekleri osgblere bağlanmış durumda zaten.. en azından benim yaşadığım şehirde maalesef böyle ve düzeleceği de yok. ben forumda işyeri hekimleri kısmına Sivas'ta koordineli çalışabileceğim işyeri hekimi arayışımı belirttim, nbunda ahlaken hiç bir sorun yok bana göre ancak mesajım moderatör tarafından yayınlanmadı bile. muhtemelen bu da yayınlanmayacak.
    bireysel iş güvenliği uzmanlığı ölmüştür.

4. uzman

uzman TÜİSAG Üyesi

bireyseller işinin peşinde koşarsanız ölmedi dimdik ayakta.ben çalışıyorum bu şekilde

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. fimrek

fimrek TÜİSAG Üyesi

İşyeri hekimlerine ait bir site var. Oradan bağlantı kurulabilir. Bu foruma fazla katılmıyor hekimler.

6. karga

karga TÜİSAG Üyesi

yaşasın OSGB siz hayat, ben de bireysel çalışıyorum

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. muratdurmus

muratdurmus TÜİSAG Üyesi

Bireysel olarak iş güvenliği uzmanı yapılabilir ve bunu da fatura kesmek yerine çalıştığı günleri sigortalı olarak işyerin de görülmesi yeterli bence. Lütfen fiyat konusunda çok da öldürmeyin.

8. Ceyhun Dündar

Ceyhun Dündar TÜİSAG Üyesi

bireysel calismak ozellikler 20-30-40 kişilik firmalarla oldukca sikintili.
    Paraniz odenmez karsinizda muhattap bulamazsiniz her turlu sorunda sizi ararlar.
    Bireysellere defter aldiramadigimdan kendi cebimden aldim dusunun.
    Ancak OSGB olunca işimi yapiyorum adamlar birsey solerse mudurun adini veriyorum onunla görüşün diyorum.
    Düzgün firma bulursaniz bireysel tadindan yenmez ancak uyumsuz firmalar bulursaniz hiç uğraşmayin direk OSGB ugrassin.
    azicik aşim agrisiz basim diyorum baska birsey demiyorum.

9. e-mine

e-mine TÜİSAG Üyesi

Arzu hanım telefon ve mail bilgilerini bu alanda paylaşmıyoruz. size ulaşmak isteyen özelden mesaj atabilir.

10. Arzu Çağlayan

Arzu Çağlayan TÜİSAG Üyesi

bir yerde telefon ya da mail yazdığımı hatırlamıyorum.

biyokimya bu yazıya teşekkür etti.
  11. biyokimya

biyokimya TÜİSAG Üyesi

''Bir'' olursak olur olmassak olmaz.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica