Otomotiv Yetkili Servisinde Risk Analizi Uygulaması

birol güven

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İş Veren
Arkadaşlar bitirme tezi için son aşamaya gelmek üzereyim. Acaba şirkete gittiğimde nasıl bir yol izlemeliyim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

birol güven

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İş Veren
Hangi soruları sormalıyım* Hangi tabloları istemeliyim? buna benzer.

Abdurrahim Manav

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar LPG dönüşüm servisi için risk analizi yaptım kabaca eksikler varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• RİSK ANALİZ ÖRNEĞİ.doc
    103.5 KB · Görüntüleme: 826

erkut1973

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Abdurrahim bey olasılık ve şiddette çok fazla olmuş. Kısaca bir örnekle anlatmak gerekirse
Madde 8 Dağnık seyyer kablo yüzünden yangın siz 5 x 5 25 vermişsiniz eğer 25 lik iş olursa bu işi durdrumak lazım
bence olasılı ve şiddet en yüksek 4 x 5 20 bence en uygunuda 3 x 5 olmalıdır. olasılık ve şiddet skalanızı yeniden gözden geçirirseniz iyi olur genel hatlarıyla iyi olmuş

Abdurrahim Manav

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
ERKUT bey doğru söylüyorsunuz ancak kullanılan seyyar kabloyu görseydiniz bence hemen işi durdururdunuz. Çünkü seyyar kablo toplamda 10 metre bile değil ama 20 yerinde ek var ve üstünkörü bantlanmış. O yüzden 5x5 25 verdim.
İlginiz için teşekkür ederim. Düzenlemelerim devam ediyor. Bitirirsem tekrar eklerim.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.