Özel Öğrenci Yurtlarında Risk Analizi

Konu, 'Örnek Risk Analizleri ve Değerlendirmeleri' kısmında arif özçiftçi tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. arif özçiftçi

arif özçiftçi TÜİSAG Üyesi

İyi günler arkadaşlar benim özel bir öğrenci yurdunda risk analizi hazırlamam gerekiyor.Baktım ama pek birşey daha doğrusu hiçbirşey bulamadım konuyla alakalı.Bana biraz yardımcı olabilir misiniz acaba ?Ne gibi riskler ve tehlikelerle karşı karşıya kalabilirim?

2. leylaa

leylaa TÜİSAG Üyesi

Merhaba;
    Öncelikli olarak yurtta kaç kişinin kaldığı, Yurtta çalışanların sayısı ve yaptıkları işler, bulaşıcı hastalıklar ilgili önlemler, hijyen, toplu yaşamayla ilgili oluşabilecek tehlikeler, binanın fiziki durumu (yakınında bulunan yapılardan gelebilecek tehlikeler) yangın için gerekli önlemlerin alınıp alınmadığı, varsa kazan dairesi, su deposu vb. yerlerin kontrollerinin yapılıp yapılmadığı, bina merdivenlerinin durumu,acil durumlarla ilgili önlemler alınmış mı v.b. genel olarak bunlara bakabilirsiniz.

EDAYILDIZ, doğan öz ve arif özçiftçi bu yazıya teşekkür etti.
  3. Kübra SAYIM

Kübra SAYIM TÜİSAG Üyesi

yurtlarla iligili risk analizi hazırlamam gerekiyor örnek varsa paylasabilirmisiniz :(

4. Duyun Özkara

Duyun Özkara TÜİSAG Üyesi

Kübra Hanım Yurtlarla ilgili .risk analizi bulabildiniz mi acaba..? bana da acil lazım,paylaşırsanız çok sevinirim

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Kübra SAYIM

Kübra SAYIM TÜİSAG Üyesi

malesef bende bulamadım kendimce birseyler hazırladım binayla ilgili ne gibi tehlikeler olabilecegi konusunda

Duyun Özkara bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Üyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :

1. yurtlarda isg

Yandex.Metrica