Parlayıcı patlayıcı gaz aletleri

meral öztürk

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Parlayıcı patlayıcı gaz aletleriyle ilgili elinde döküman olan bana yardımcı olabilr mi? Şimdiden teşekkürler.

Cem AKBULAK

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
ortamda bulunan tehlikeli gaz miktarını ölçüm yapan dedektörlerden bahsediyorsunuz doğru mu anladım meral hanım?

ckur

Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhaba Meral Hanım, nasıl bir patlayıcı cihazdan bahsediyoruz, Bu tür cihazların ilgili sensörlerini siz belirlersiniz . Bazı cihazlarda 1 li ,5 li gibi sizin önceliğiniz hangisi ise o sensörleri kullanmanız gerekir. Drager Türkiye sitesinden bakabilirsiniz. Örn: http://www.draeger.com/TR/tr/produc...&cat=10060270&selections[0]=10070046#e1332193

• Dün 23:55 - ckur:
    Sitesinden bu ürünlere bakabilirsiniz. İhtiyacınıza ve tabiki cebinize göre. Kolay gelsin.

• Dün 23:58 - ckur:
    Bu cihazları almadan çok idamesi zordur. Örneğin cihazla birlikte kalibre cihazlarını ya alırsınız, yada kalibre ettirirsiniz . Bunların hepsi ek maliyetdir.

meral öztürk

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhaba Meral Hanım, nasıl bir patlayıcı cihazdan bahsediyoruz, Bu tür cihazların ilgili sensörlerini siz belirlersiniz . Bazı cihazlarda 1 li ,5 li gibi sizin önceliğiniz hangisi ise o sensörleri kullanmanız gerekir. Drager Türkiye sitesinden bakabilirsiniz. Örn: http://www.draeger.com/TR/tr/produc...&cat=10060270&selections[0]=10070046#e1332193

• Dün 23:55 - ckur:
    Sitesinden bu ürünlere bakabilirsiniz. İhtiyacınıza ve tabiki cebinize göre. Kolay gelsin.

• Dün 23:58 - ckur:
    Bu cihazları almadan çok idamesi zordur. Örneğin cihazla birlikte kalibre cihazlarını ya alırsınız, yada kalibre ettirirsiniz . Bunların hepsi ek maliyetdir.

Çok teşekkür ederim sağolun.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.