Patlayıcı ortamlar için risk değerlendirmesi...

cakir

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhaba arkadaşlar, elinde patlayıcı ortamlar için risk değerlendirmesinde bana rehberlik edebilecek dokümantasyonu olan varsa forumda paylaşa bilirlerse çok memnun olurum.
-Bulanık mantık yöntemini araştırdım fakat nette fazla bilgi yok, birlikten kuvvet doğar diye değerli fikirlerinizi almak istedim.

Kolay gelsin...

safetypro

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
bulanık mantık çok akademik bir konu nettede baya birşey çıkıyor aratınca ancak http://tez2.yok.gov.tr/ adresinden bulanık mantık diye tezleri aratırsanız bu konuda bazı tezler var.Patlayıcı ortamlar ve bunlarla ilgili hesaplamalar daha bu konuda ki iş güvenliği profesyonelleri tarafından bile bilinmezken siz bulanık mantığı da olaya katıyorsunuz gerçekten güzel bir iş başarmış olursunuz sonucunda.Sanırım akademik bir çalışma için yapacaksınız ? Yoksa sanayide böyle şeyleri yapmanıza zaman ve fırsat verecek firmalar varsa ne mutlu bize :)

Ersin K

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (A)
Patlayıcı ortamlar için fine kinney risk değerlendirme metodu geçerli olurmu.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.