Personel Kartları

uzmanist

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhaba Arkadaşlar,
İşe giriş ve çıkışlarda okutulan ve gün boyu üzerlerinde taşımaları gereken personel kartlarının arka yüzü boş ve bende değerlendirmek istedim. Acil durumda ulaşılması gereken personellerin telefonlarını yazmak geldi aklıma. Daha iyi fikri olan arkadaş var mı. Nasıl değerlendirebiliriz bu kartların boş olan kısımlarını?

yusuf.dulda

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Merhaba, ön yüzünde yer alıyor mu bilemem ama bizimkinde olmadığı için aklıma gelenler; kan grubu, varsa kronik rahatsızlığı, düzenli olarak kullandığı ilaçlar ve alerji bilgileri de eklenebilir diye düşünüyorum.

Aykut Gümüş

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Çalışma güzel olurdu ancak, işyeri hekiminize bir danışın derim. Hastaların mahremiyetine istinaden kabul etmeme ihtimali olacaktır.

Seyit GÜVENÇ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Kaybedilip bulunduğunda teslim edilmesi için hatırlatma ve işyeri adres ve telefonu da olabilir.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.