Personel Ve Öğrenci Taşımacılığı Yapan Firmalar Için Örnek Risk Analizi

Konu, 'Örnek Risk Analizleri ve Değerlendirmeleri' kısmında Akyıl Arzu tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Akyıl Arzu

Akyıl Arzu TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merhaba. Personel ve öğrenci taşımacılığı yapan bir firma için, örnek risk analizine ihtiyacım var. Yardımcı olur musunuz ?
    Teşekkür ederim şimdiden.

2. KİM

KİM TÜİSAG Üyesi

Merhaba, bende bir kolej için risk analizi yapacağım. Servis durumu aklıma gelmemişti. Paylaşacağınız bilgiler benim de işime çok yarayacak.

Şimdiden bende teşekkür ederim...

3. ahmet_1122

ahmet_1122 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bir nakliye firmasına risk analizi yapılacak 40 m2 bir büro bunun yanı sıra 4 adet kamyon var asıl iş nakliye işi bununla ilgili örnek alabileceğim bir risk analizi varmıdır acaba

gülten şahin bu yazıya teşekkür etti.
  4. Akyıl Arzu

Akyıl Arzu TÜİSAG Üyesi

Konu ile alakalı elinde bir örnek olan yok mu arkadaşlar ?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. ahmet_1122

ahmet_1122 TÜİSAG Üyesi

konuyu biraz araştırdım arkadaşlar bir insanın şöför olabilmesi için yeterliliğini reflekslerinin yeterli olup olmadığını psikoteknik eğitimi ile ve araç sürümünn güvenli olabilmesi içinde güvenli sürüş eğititimi alması gerekiyor bunun dışında kalan bina eklentileri için geekli risk analizleri yapılırsa yeterli olur diye düşünüyorum

6. Akyıl Arzu

Akyıl Arzu TÜİSAG Üyesi

Taşıma işleminin yapıldığı araçların da bakım, onarım, düzenli kontrolleri, sürüşe ve taşınan kişilere yönelik yapılması gereken sorumluluklarında atlanmaması şart. Türkiye'de özellikle de İstanbul'da çok büyük bir pazar payına sahip servis araçları için bugüne dek bir çalışma yapılmamış olmaması çok üzücü. En fazla risk altında olan sektörlerin başında geliyor taşımacılık. İstanbul içinde 1 günde, 1 milyona yakın çalışan ve öğrenci servis araçlarını kullanarak işlerine ve okullarına ulaşıyor. Binlerce servis firması bulunuyor.

Trafik kuralları ihlalleri, sürücülerin sabırsızlığı, tecrübesizliği, denetim eksiklikleri yüzünden en fazla ölümle sonuçlanan kazalar trafik kazaları.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. aytacaksoy

aytacaksoy TÜİSAG Üyesi

Meraba bende bu siteden konu ile ilgili risk analizi bulmuştum işinize yarar sanırım.

smuluca, alibey, ema ve 18 kişi daha buna teşekkür etti.
  8. tekin491

tekin491 TÜİSAG Üyesi

slm bana okul servisleri risk analiz örnegi lazım acil

9. hasan hüseyinoglu

hasan hüseyinoglu TÜİSAG Üyesi

Okul servisi risk analizi ornegi bulabilen yok mu acil lazım

10. klbkbr

klbkbr TÜİSAG Üyesi

bana da lazım elinde hiç örneği olan yok mu acaba

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Üyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :