Petrol, Doğalgaz Ve Jeotermal Kuyu Sondajları - İsg Uzmanı

Tahres Doğan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhaba Arkadaşlar,

2011 yılından itibaren İsg teknikeri ve sorumlusu olarak Çok Tehlikeli İş kolu olan " Petrol,Doğalgaz ve Jeotermal Kuyu Sondajları " sahalarında tam zamanlı olarak görev yaptım. Bu konuda ustalaştım diyebilirim. Halende çalışmaya devam ediyorum. Enerji - Sondaj sektöründe bilgi paylaşımı yapabileceğimiz aramızda arkadaşlarımız var ise - irtibata geçebiliriz. Ankara'da ikamet ediyorum.

Herkese kazasız çalışmalar,
Saygılarımla.

Erim alp

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Merhaba Arkadaşlar,

2011 yılından itibaren İsg teknikeri ve sorumlusu olarak Çok Tehlikeli İş kolu olan " Petrol,Doğalgaz ve Jeotermal Kuyu Sondajları " sahalarında tam zamanlı olarak görev yaptım. Bu konuda ustalaştım diyebilirim. Halende çalışmaya devam ediyorum. Enerji - Sondaj sektöründe bilgi paylaşımı yapabileceğimiz aramızda arkadaşlarımız var ise - irtibata geçebiliriz. Ankara'da ikamet ediyorum.

Saygılarımla.
slm su sondajı risk analizi cok acil lazım tesekkürler

Ozan Emrah Ertekin

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Merhaba Arkadaşlar,

Saygılarımla.

İletişime geçmek, özellikle Hata Türü ve Etkileri Analizi ile ilgili değerli fikirlerinizi ve varsa uygulamalarınızı öğrenmek isterim.

tarık aksu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Sondaj işleri ile ilgili gerek risk analizi ve gerekse çalışma ortamlarında uygulanması gereken eğitim vb. konuları paylaşırsanız seviniriz.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.