Plastik Enjeksiyon Fabrikası Için Iç Yönetmelik Yardımı

Konu, 'İş Güvenliği El Kitapları ve İç Tüzükleri' kısmında nilay tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. nilay

nilay TÜİSAG Üyesi

Merhaba, ben Bursa'da bir plastik enjeksiyon fabrikasında tam zamanlı İSG Uzmanı olarak çalışıyorum. Çok acil iç yönetmeliğe ihtiyacım var ve nasıl hazırlanacağı konusunda bilgi sahibi değilim. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

2. Bekir AVCI

Bekir AVCI TÜİSAG Üyesi

önce iş yerinde nelerin nasıl yapıldığını öğrenin(gözlemleyin,sorun,araştırın) sonra bu işleri ve nasıl yapılacaklarını İG neuygun halde nasıl yapılması gerektiğini talimat olarak yazıya dökün..

yahya subaşı ve nilay bu yazıya teşekkür etti.
  3. yahya subaşı

yahya subaşı TÜİSAG Üyesi

slm. palstik enjeksiyonla poşet üretimi aşamaları için isg eğitim slaytı olan varsa paylaşabilir mi. tşkr

nilay bu yazıya teşekkür etti.
  4. Damla.Duru

Damla.Duru TÜİSAG Üyesi

plastik enjeksiyon dediğiniz plastik kalıp enjeksiyonu mu

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. yahya subaşı

evet dmla hanım

6. Damla.Duru

Damla.Duru TÜİSAG Üyesi

bizde ekstruzyon kalıp enjeksiyonu var plastikle arasındaki farklı bilemedim. yakınsa bu konuda yardımcı olabilirim.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. yahya subaşı

olabilir . yardım ederseniz sevinirim

8. Damla.Duru

Damla.Duru TÜİSAG Üyesi

hangi eğitim slaytını istiyorsunuz. sitede paylaşabilirim? üretim aşamaları hariç :) çünkü öyle bir sunumum yok

9. yahya subaşı

damla hanım mesleki eğitim vereceğim.

10. nilay

nilay TÜİSAG Üyesi

Merhaba Damla Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkürler. ekstrüzyon da güvenli çalışma için bir eğitiminiz varsa ben talep edebilir miyim acaba. bizim fabrikada 2 üretim şekli de mevcut ve aralarında bir hayli fark var. Diğer fabrikalarda da böyle midir, prosesten prosese değişiklik gösterir mi bilmiyorum. Benim de yardım edebileceğim bir konu bulunuyorsa lütfen iletiniz. Şimdiden teşekkür ederim.

yahya subaşı bu yazıya teşekkür etti.
  11. yahya subaşı

plastik enj. la film üretimi ile ilgili teknik konularda isg eğitimi slaytı yolladınız mı. ilginize teşekkürler.

12. yahya subaşı

mrb. nilay hanım plastik enjeksiyonla üretim ile ilgili teknik konularda isg eğitim slaytı gerekli yardım edermisiniz.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica