Plastik Üretim Imalathanesi Risk Analizi(kreşlerde Okullarda Yere Sermek Için Kullanılan Plastikler)

murat aytekin

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
şifre isterse 6544
doğalgaz, kompresör belki de yanıcı kimyasallar olduğu göz önünde bulundurulursa patlama ve patlamadan korunma ile ilgili tedbirler ve dökümanlar da hazırlanmalı diye düşünüyorum... saygılar

tgbdgcn

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
Gördüğünüz diğer eksiklikleri paylaşırsanız sevinirim

oblomov

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
merhaba
bende plastik fabrikasında çalışıyorum.yşadığınız sıkıntıları benimle paylaşırmısınız.birbirimizle sorunlarımız ve yaptıklarımız ile ilgili paylaşımların çok yararlı olacağını düşünüyorum.
selamlar

halil Özen

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
risk analizini açamadım parola çıkıyor.
plastik işinde bilinenler haricinde enjeksiyonlarda gazlı hammaddelerle çalışırken ,memnin temizlenmesi sırasında malzeme püskürmesi ihtimalinide düşünün.
ekstruderlerde mal temizleme esnasında bu sorun her tür plastikte olabilmektedir.
günümüz pl işletmeleri düzenli fakat bazı yerlerde kırma bölümü ciddi sorun yaratıyor

tgbdgcn

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
parolayı yazdım dosya üzerinde

oblomov

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
risk analizini inceledim.bizdede extruder makinaları var.istediğiniz birşey olursa yardımcı olurum.iyi çalışmalar

Omer Turkmen

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhabalar extruderlerin genel tehlikeli noktaları ve riskleri neler olabilir? (Arabaların, ev pencerelerine fitil yapan bir firma)

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.