Plastik Üretim Imalathanesi Risk Analizi(kreşlerde Okullarda Yere Sermek Için Kullanılan Plastikler)

Konu, 'Risk Analizleri, Değerlendirmeleri ve Örnekler' kısmında tgbdgcn tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. tgbdgcn

tgbdgcn TÜİSAG Üyesi

şifre isterse 6544

Ekli Dosyalar:

Serdal DEMİR, ismail andiç, mt_nihat ve 3 kişi daha buna teşekkür etti.
  2. murat aytekin

murat aytekin TÜİSAG Üyesi

doğalgaz, kompresör belki de yanıcı kimyasallar olduğu göz önünde bulundurulursa patlama ve patlamadan korunma ile ilgili tedbirler ve dökümanlar da hazırlanmalı diye düşünüyorum... saygılar

3. tgbdgcn

tgbdgcn TÜİSAG Üyesi

Gördüğünüz diğer eksiklikleri paylaşırsanız sevinirim

oblomov bu yazıya teşekkür etti.
  4. oblomov

oblomov TÜİSAG Üyesi

merhaba
    bende plastik fabrikasında çalışıyorum.yşadığınız sıkıntıları benimle paylaşırmısınız.birbirimizle sorunlarımız ve yaptıklarımız ile ilgili paylaşımların çok yararlı olacağını düşünüyorum.
    selamlar

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. halil Özen

halil Özen TÜİSAG Üyesi

risk analizini açamadım parola çıkıyor.
    plastik işinde bilinenler haricinde enjeksiyonlarda gazlı hammaddelerle çalışırken ,memnin temizlenmesi sırasında malzeme püskürmesi ihtimalinide düşünün.
    ekstruderlerde mal temizleme esnasında bu sorun her tür plastikte olabilmektedir.
    günümüz pl işletmeleri düzenli fakat bazı yerlerde kırma bölümü ciddi sorun yaratıyor

oblomov bu yazıya teşekkür etti.
  6. tgbdgcn

tgbdgcn TÜİSAG Üyesi

parolayı yazdım dosya üzerinde

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. oblomov

oblomov TÜİSAG Üyesi

risk analizini inceledim.bizdede extruder makinaları var.istediğiniz birşey olursa yardımcı olurum.iyi çalışmalar

8. Omer Turkmen

Omer Turkmen TÜİSAG Üyesi

Merhabalar extruderlerin genel tehlikeli noktaları ve riskleri neler olabilir? (Arabaların, ev pencerelerine fitil yapan bir firma)

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica