Prim Günü Yeterli Olup B Sınıfı Sınavına Girecekler

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında memocan tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. memocan

memocan TÜİSAG Üyesi

Defter açma olayı nedir bilmiyorum.

2. Ersgur

Ersgur TÜİSAG Üyesi

iş güvenliği uzmanlığı ayaklara düştü piyasada çalışan görür.
    muhasebeciler hergün 10-15 tane uzman kartrvizit bırakıyor dedi.
    kum gibi uzman var dedi adam .OSGB lerde b sınıfı ve asınıfına bizim buralarda
    en fazla 2500-3000 teklif ediyor. c ler 1200-1500 tl

3. fatihöztürk

fatihöztürk TÜİSAG Üyesi

mehmet kardeşim kaç yaşındasın bilmiyorumda biraz aktif ol bi muhasebeciye git serbest çalışmak istediğini ve fatura kesmek istediğini söyle o da sana nasıl mali defterinin nasıl açılacağını söyler. Ondan sonra senin yapacağın firma firma dolaşıp isg uzmanlığı yapabileceğini veyahut risk analizlerini yapacağını söylersin. OSGB lerin yaptığıda bu git tüccar gibi pazarlık yap yahu. Fiyatlarıda aşağı çok çekme ayrıca OSGB ye kimse muhtaç değil.

4. memocan

memocan TÜİSAG Üyesi

Siz hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama eskişehir de c sınıfı uzmana 1200 den fazla vermezler gibime geliyor. Staj için ve bilgi toplamak için dolaştığımda böyle bir izlenim uyandırdı. Adamlar kuruş hesabı yapıyor bildiğin tüccarlar yani.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. memocan

memocan TÜİSAG Üyesi

28 yaşındayım. Üstte de belirttiğim gibi osgbler paket halinde çok iyi fiyatlar veriyor. Be bu rekabet kendi aralarında da var. Yani biz fiyat düşürmesek bile x OSGB fiyat düşürdüğü için y OSGB si de maliyetleri azaltmak için maaşları düşürür. Kaldı ki ben uygun fiyata çalışsam da bir de adam kendi adına çalışan doktor bulmak zorunda o yüzden kimsenin şahsına çalışan tutacağını sanmıyorum.

6. fatihöztürk

fatihöztürk TÜİSAG Üyesi

Tekrar özetleyim senin doktorla işin yok sen acil eylem planları,iş güvenliği eğitimleri ve isg uzmanlığı yapacaksın eskişehirde güzel yerler var git onlara ben tam zamanlı isg uzmanı olarak çalışmak istiyorum de bide onlardan fiyat al yada bir halk sağlığı merkezine git ben isg uzmanı olarak bi yerle anlaştım buraya işyeri hekimi fiyatlarınız ne olur de git bir hastaneye sana senelik 500 işçi getirsem komple tahkikatları kişi başı fiyat al firmalarla anlaş.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. memocan

memocan TÜİSAG Üyesi

Bir de şimdi sınav iptal haberleri çıkmaya başladı. :D Ne yapsam bilemedim her şey birbirine girdi.

8. brcnglcn

brcnglcn TÜİSAG Üyesi

9. mustafagokce

mustafagokce TÜİSAG Üyesi

iş bulamayan arkadaşlara sesleniyorum...arkadaşlar ben mimarım ve mühendisler kadar kendi ayağına kurşun sıkan insan var mıdır bilmiyorum.bugün hiç kimse o bin küsür liraları kabul etmese mecburen bu insanlar bir anlaşmaya varmak zorunda.nasıl olacak dediğinizi duyar gibiyim şu kadarını söyleyeyim bugün tüm şantiye şefleri aynı anda istifa etsin 3 gün sonra 3bin liraya imza attıkları projeleri en az 15bin tl alarak imzalarlar bu konuda doktorlar çok organize gidiyorlar evet onların işe ihtiyacı yok bi düşünün acaba neden?

10. Emre YA

Emre YA TÜİSAG Üyesi

24 şubatta b ve a için sınav yapılacak

11. memocan

memocan TÜİSAG Üyesi

peki ne yapmamız gerekiyor. Sertifikayı çıkartmamız gerekiyor. sınav için nasıl başvuru yapacağız?

12. cesur60

cesur60 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar B sınıfı veya A sınıfı olabilecek arkadaşlar 2 adet uzmana ihtiyacımız var.
    sınav sonucunu beklemenize gerek yok. Şimdiden iletişime geçebilirsek biraz acelemiz var.
    0533 510 3115
    zorunlurisk@gmail.com

13. Emre YA

Emre YA TÜİSAG Üyesi

daha zamanı var var. bakanlık açıklama yapar. takipte kalın. forumda duyurulur.

14. Ztatik

Ztatik TÜİSAG Üyesi

Daha önce Ağustosta C olup , 21 Aralıkta sınıf yükselten arkadaşlar varsa , sınav sonucuyla yükseltme sınavına girilebiliyormu , illaki belgeyi beklemek mi gerekiyor , bilgisi olan varmıdır?

15. ahmetkartal

ahmetkartal TÜİSAG Üyesi

Hangi Şehir için düşünüyorsunuz

16. ahmetkartal

ahmetkartal TÜİSAG Üyesi

hangi şehir için düşünüyorsunuz

17. sevda biçimli

sevda biçimli TÜİSAG Üyesi

merhaba arkadaşlar ben 21 aralık sınavında b yi alacağım inşallah sigorta gün sayım 1800 günü geçti şubatta a sınavına girebilirmiyim acaba bilgisi olan varmı

18. serkan55

serkan55 TÜİSAG Üyesi

memocan bu yazıya teşekkür etti.
  19. memocan

memocan TÜİSAG Üyesi

başka :)

20. ceyhan

ceyhan TÜİSAG Üyesi

arkadaşım sende bu işi bireysel olarak yap bir iş yeri hekimi ile anlaş .İşletmelere gidin beraber bireysel sözleşme yapım anlaştığınız yerler sizi 1 gün sigortalı göstresinler iş yerlerinde olsun bitsin OSGB ye muhtaç kalmadan bu işi yapın

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica