Prim Günü Yeterli Olup B Sınıfı Sınavına Girecekler

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında memocan tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. memocan

memocan TÜİSAG Üyesi

doğru diyorsunuz hocam da öyle hekimi nereden bulacağız etrafta hekim kıtlığı var :)

2. ceyhan

ceyhan TÜİSAG Üyesi

inan bulursun OSGB ile çalışmayan bir çok iş yeri hekimi var ben burda öyle yaptım doktor ile beraber anlaşıyorum ve parayıda yarı yarıya anlaştık .Araştır inanki bulursun

3. memocan

memocan TÜİSAG Üyesi

sizin sınıf ne hocam?

4. ceyhan

ceyhan TÜİSAG Üyesi

şimdilik c 2012 mayısta aldım belgeyi şubatta sınav açılırsa a sınavına gireceğim inşallah

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. ceyhan

ceyhan TÜİSAG Üyesi

sizin
    sizin sınıf

6. memocan

memocan TÜİSAG Üyesi

benim de aksilik olmazsa c olacak ben de şubatta b sınavına girmeyi düşünüyorum sorun çıkmazsa.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. ceyhan

ceyhan TÜİSAG Üyesi

hayırlısı olsun arkadaşım. Bizim şansımız 2012 de belgeyi almış olmak ve bir çok iş yerine risk analizi yapmak ve ben bu işte zaten 10 senedir bulunuyorum o yüzden çevre bir hayli oldu onun sayesinde iş çok çıkıyor.

8. memocan

memocan TÜİSAG Üyesi

ben 2012 almış olsaydım millet daha yasa yürürlülüğe girmedi deyip kapıyı suratıma çarpardı. her işte ters köşe oluyorum :)

9. Emre YA

Emre YA TÜİSAG Üyesi

hemşireyi unutmayın...

10. Emre YA

Emre YA TÜİSAG Üyesi

paralar üçe bölündü :D

11. İGUcumhur

İGUcumhur TÜİSAG Üyesi

benimde ocak ayıyla birlikte 1515 gün primim olacak inş şubat sınavına kayıt yaptırabilirim. merakla sınav başvuru tarihinin açıklanmasını bekliyorum. B için sınana gireceğim.

12. servet yıldırım

servet yıldırım TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar sımdı aralıkta c sınavını kazandık hemen b ye gırebılıyormuyuz şubat ayında ayrıca bu yasa sadece aralık 2013 ıcın geçerlı degılmıydı

13. o.esme

o.esme TÜİSAG Üyesi

evet arkadaşlar c den a ya geçiş için ne isteniyor ben ssk emeklisiyim prim yeterli oluyor herhalde

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica