Tartışma Prim Sayısına Göre C Sinifindan A Sinifina Geçiş Hakkinda Bir Duyum

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında MERT YILDIM tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ahmetkartal

ahmetkartal TÜİSAG Üyesi

tamam iş ilanları bu şekilde ama müfettiş geldiğinde de danıştay yürütmeyi durdurduğu için yeterli sınıf da uzman olmadığı için ceza yazıyor . bizzat bildiğim bir olay isg katipden onaylanan c sınıfı atama ( çok tehlikeli iş yeri için ) danıştay kararının ardından belge sınıfı yeterli değil diye otomatik olarak isg katipden düştü

2. ahmetkartal

ahmetkartal TÜİSAG Üyesi

bu bahsettiğiniz 7 sene yanılmıyorsam 2016 haziranda sona eriyor :)

3. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

İSG Katipten uzman seçimi için bakıldığında görülen adetler şöyle: Türkiye A:90, B:106, C:3412 kişi kayıtlı. İstanbul ikametli olanlar: A: 26 kişi, B: 45 kişi, C: 821 kişi

İhtiyaç olduğu ortada.

Ali Üstün, ISGurusu ve Sorgulayan Adam bu yazıya teşekkür etti.
  4. okut

okut TÜİSAG Üyesi

selamlar arkadaşlar

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. dilekaltinok

dilekaltinok TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

way gerçekten rakamlar bu şekilde mi inanılmaz. Peki ben neden iş bulamıyorum acaba :)

6. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

Bu sayılar boş saati olanlar. Tam zamanı dolu olanlar listede görünmüyor.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Ali Üstün ve Sorgulayan Adam bu yazıya teşekkür etti.
  7. elpis

elpis TÜİSAG Üyesi

ben de ağustostaki c sınıfı sınavını geçtim.şimdi c sınıfı olarak çalışmadan direk kasımdaki b sınıfı uzmanlığı sınavına girebilr miym?

8. leventsert

leventsert TÜİSAG Üyesi

Banim sicilim 4700 lü sayılarda, arkadaşımınki 11000 li sayılarda ki sayı şu anda 30000 lerde

9. Halikarnassos

Halikarnassos TÜİSAG Üyesi

Tüm sınıflarda uzman sayılarını gösteren bir liste yok mu ?

10. ERKİN NEJAT DEMİRTÜRK

ERKİN NEJAT DEMİRTÜRK TÜİSAG Üyesi

Levent Bey merhaba.B sınıfına geçiş için herhangi bir yeni duyum yok mu?

11. p.öztürk

p.öztürk TÜİSAG Üyesi

b ve a sınıfına eğitimsiz geçiş içinde son başvuru tarihinin 1 ekim olduğu yazılmış. peki hangi belgelerle nereye başvuru yapacağız. başvuru yapmadan önce pirim gün sayıları ve diğer düzenlemerle ilgili yönetmeliğin çıkması gerekmiyormu. güncel bilgiler varsa yardımcı olabilirmisiniz?

12. ERKİN NEJAT DEMİRTÜRK

ERKİN NEJAT DEMİRTÜRK TÜİSAG Üyesi

1 Ekim nereden çıktı açıklarmısınız lütfen

13. İdil_e

İdil_e TÜİSAG Üyesi

Nerede okudunuz son başvuru yazısını?

14. ekaya

ekaya TÜİSAG Üyesi

A ve B sınıfı sayılarına bakınca gercekten ihtiyacın ne kadar fazla olduğu ortaya cıkıyor. ancak bakanlığın tebliği bu kadar geçiktirmeside düşündürücü, tamam kolay bir iş değil bir cok değişkeni bir araya getirecekler. Ancak tebliğin cıkmasının geçikmesi yasanın tekrar ertelenmesi demektir. iş bu noktaya doğru yola cıktı gibi.

15. Figen124

Figen124 TÜİSAG Üyesi

18 ağustos sınavını kazanların da bu sınava girebilmesi için acaba başvuru işlemlerini mi bekliyorlar,çok gecikti ..sınava da
    hazırlanmamız gerekiyor,netleşmedi hala.

16. p.öztürk

p.öztürk TÜİSAG Üyesi

bu yazının geçmiş sayfalarında 5. sayfa ile 9. sayfalar asında tam 3 kez falan okudum . yanlış anladıysam özür dilerim. ama bu yazı altında olunca sanki b ve a sınıfına geçişler içinde kasımdaki sınava başvuru yapılması gerektiği gibi bi anlamı olmuş. çünkü yönetmeliğin sadece pirim gün sayısı düzenlemesiiçin yapıldığı yazılmış.bende öyle olunca güncel bir bilgi varmı diye merak ettim.çünkü başka herhangi bir yerde güncel bir bilgiye ulaşamadım.

17. trapezuslu

trapezuslu TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Arkadaşlar, yorumları bakanlık açıklaması alıp bunun üzerinden soru sormayın.
    Evrim Akbayır ekteki alıntıda yorum yapmış.

18. ahmetkartal

ahmetkartal TÜİSAG Üyesi

Ark
    arkadaşlar başvurular 1 ekimde başlayacak diye tahmin ediliyor eğer öyleyse en geç bu ayın 20 ile 25 arası yönetmeliği yayınlamak zorunda kalırlar gibi geliyor bana . Ancak bizlerin B sınıfına yükselmek için sınav bekleyenleri kast ediyorum 23 kasımda sınav a illa gireceğiz diye bir durum söz konusu değil yılbaşından önce uygun bir tarihde de sınav yapabilirler gibi geliyor bana

19. petrografilog

petrografilog TÜİSAG Üyesi

Kasım sınavına yetişmesi biraz zor.Bakanlık şimdi odaların kriterleri ile kendi kriterlerini yoğurup önümüzdeki günlerde çıkarabilirler.İstisnai bir durum olarak ocakta da geçiş sınavını yapabilir...

20. ISGurusu

ISGurusu TÜİSAG Üyesi

İSGU sayıları
    A Sınıfı 947
    B Sınıfı 552
    C Sınıfı 14305
    18 Ağustos C Sınıfı sınavına giren 35000 kişi
    Kazanması beklenen 15000 kişi
    1.580.000 İşyeri
    1.000.000 Az Tehlikeli
    320.000 Tehlikeli
    250.000 Çok Tehlikeli Sınıfta
    B sınıfı 8500 TL C Sınıfı 2500 Tl Maaş Alıyormuş. Uzman Arttıkça Düşecekmiş.
    http://www.isghaber.com/threads/maa...venliği-kıymete-bindi-okan-güray-bÜlbÜl.4428/

perdeler, Halikarnassos, Deniz Devrim ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica